reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja dostałam informacje żeby prać w 30stopniach i prasować letnim żelazkiem na stronie bawełny.
Niestety jeszcze nie prałam także nie wiem jak wygląda po.
 
O matko, poprasowałam... Ile tego jest... Doszłam do wniosku że mam tyle ubranek na noworodka, że mogłabym nie prać.

Tak patrzę na tetrę od hubiworlda i chyba jest niezbyt dobrej jakości, jakoś tak cienko wygląda :-/
 
Wioletta czy EWa , któraś z Was pisała, że ma leżaczki w domu już i pytałam jakie, bo jestem przed decyzją nadal i cisza- pewnie pytanie moje w tym gąszczu postów utknęło
 
Ja tak wam powiem źe teraz tak myślę, że moja 1 córka to była wywrotowiec i przez to do wszystkiego podchodzę ostrożnie.

Leżaczki mam 2 -jeden pk córce fisher price a drugi od koleżanki jakiś nawet nie rozpakowałam BO moje 1 dziecię nie znosiło leżaczków i bujaczków. Ona chyba miała lęki jakieś i u nas sprawdziła się podłoga i koc. Dopiero jak zaczęła siedzieć to bujaczki były ok.

Tak jak z mokrymi chusteczkami do tyłka -darła się przy nich okropnie -w grę wchodziły tylko waciki i woda.

Za to alergii nie miała na nic. Mogłabym ją w vanishu wyprać i nic...

Ech co dziecko to inaczej
 
reklama
Do góry