ewelin86
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 15 Luty 2016
- Postów
- 11 294
Ale Ci dobrzeMarzeń, Ewelina, luzik!! Ja mam okna bez firan, tylko zaslony po bokach![]()
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Ale Ci dobrzeMarzeń, Ewelina, luzik!! Ja mam okna bez firan, tylko zaslony po bokach![]()
Z tego co wiem wymaz na chlamydię w programie MZ jest wymagane.hej
ja dziś byłam na badaniach przed poniedziałkową wizytą. Dodatkowo zrobiłam sobie powtórnie Insuline, bo wciąż do mnie nie dociera ostatni wynik..
Dodatkowo wymyślili sobi, oczywiście dodatkowo płatne, (nie wiem czy sama klinika, czy to wytyczne MZ) grupę krwi mężą i wymaz na chlamydię (chociaż chlamydię robiłam w grudniu, z krwi i było OK). Dziewczyny leczące się w programie też miałyście taki wymóg?
Po za tym dziś 2DC, wczorajsze tragiczne bóle przechodzą w zapomnieniea popołudniu zaczynam Ovulastan! ;]
Co do mycia okien....NIE NA WI DZĘ !!!!!!! Prawie tak mocno jak prasowania..![]()
Ja tezJa tez okna mogę myć tylko firanek nie znoszę prasowac bo bardzo się platam podczas tej czynności![]()
Z zajęć kury domowej najbardziej lubię prasować a najbardziej nie lubię okien i zmywać garow wiec te obowiązki robi mój kogut domowy .A jak przy przychodzi czas na generalne kuchni i szafek w środku to ...... tak na nie patrzę i mowie jeszcze nie jest tak źle hi hihihi a ze teraz w domu mam remont tak naprawdę nie ma co sprzątać bo się posprzata wracasz a tu jakby bomba wybuchła .Z tego co wiem wymaz na chlamydię w programie MZ jest wymagane.
Prasowania to ja na początku nienawidziłamA teraz polubiłam, włącze coś w TV i jakoś to idzie nie wiadomo kiedy i jak skończę to jeszcze coś bym uprasowała
![]()
Anika,ja mam w domu parevokien wielkosci drzwi i firany 2x2metry,prasowalam je pare godzin prawie z mordem w oczach 5 lat,w tym roku przez przypadek ustawilam inny program w pralce,wyciagam,ani jednego zagiecia,dzizesss 5 lat.....Najki, chlamydia wymaz jest wymaga na w MA, ale i grupie krwi męża nie było mowy.
Zaciskam za Ciebie &&&&
Ewelina, dziękuję, nie przekonasz mnie do firanek![]()
Polecam program do prania delikatnego dużo płynu do płukania i taki guzik na pralce łatwość prasowania. Wyjmujemy i wieszamy jeśli w programie można zmniejszyć stopnie to lepiej 0 st .Anika,ja mam w domu parevokien wielkosci drzwi i firany 2x2metry,prasowalam je pare godzin prawie z mordem w oczach 5 lat,w tym roku przez przypadek ustawilam inny program w pralce,wyciagam,ani jednego zagiecia,dzizesss 5 lat.....![]()
![]()
tyle na temat spostrzegawczosci.