reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sie ma bol owulacyjny do plodnosci

asiorreek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2012
Postów
786
Miasto
Racibórz
Hej mam problem a właściwie to ja juz sama nie wiem. Ostatnni okres miałam 29-do 3 kwietnia 14 kwietnia caly dzień miałam bol owulacyjny w prawym jajniki który najsilniejszy byl wieczorem podejrzewam owulacje wówczas (dobrze mysle ??) w sobotę mąż przygotował super kolacje wino i te sprawy no i kochaliśmy sie z gumka i kurczę nawet nie wiemy kiedy ona się zsunęła czy przed wytryskiem czy po oczywiście doszedł we mnie.. A gumka cala zastala we mnie i w sumie byliśmy w takim szoku ze cos takiego sie stalo ze nawet nie wiem teraz czy cokolwiek w niej bylo czy nie (pewno to Malo ważne) W czerwcu ubiegłego roku urodziłam córeczkę a teraz jest to mój czwarty cykl.. Cykle mam teraz co 29-32 czyli teoretycznie to miedzy 11 a 21 dniem to moje dni płodne ?? Czyli co jesli to bylo dwa dni po tej mojej podejrzewanej owulacji to moge być w ciąży??? Kurczę w sumie to cieszylibyśmy sie chodź troche mnie to przeraża.. Powiedzcie czy jest to możliwe skoro teoretycznie jesli bol oznaczał ta owulke bylam juz dwa dni po czyli komorka jajowa juz raczej nie mogla tyle przeżyć
.
 
reklama
No tak na dwoje babka wróżyła.. Oj okaże sie za tydzień.. Mysle ze jednak ta komorka jajowa tyle nie przeżyła by była zdolna do zapłodnienia o ile bol oznaczał owulacje .. Tak sie pocieszam..
 
Do góry