reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy:(

Dołączył(a)
6 Lipiec 2016
Postów
7
Witam, może to pytanie z jednej strony będzie głupie, ale mnie to nurtuje cały czas, nie mogę spać ani normalnie funkcjonować bo cały czas o tym mysle. Nie jestem pewna czy jestem w ciąży, uprawiałam 13.05 z chłopakiem petting i jego penis był całkowicie suchy, twierdzi ze nie ma szans bym zaszła w ciąże. Jakiś czas pózniej zachorowałam, leciała mi dwa razy krew z nosa, z buzi(?), schodziła mi skóra z dłoni od wewnętrznej strony, bolały mnie ramiona, kilka razy było mi niedobrze, powiększyły mi się jajniki, i trochę podbrzusze. jest zupełnie inne niż wczesniej. możliwe jest to ze jestem w ciazy? :/ Do lekarza nie mam jak narazie isc, dlatego pytam tutaj..:(
 

Załączniki

  • image.png
    image.png
    118,5 KB · Wyświetleń: 435
reklama
To może zastanów się kiedy była ostatnia miesiaczka i czy do tej pory były regularne. Ale to i tak nie wiele Ci da, bo okres może się spóźnić z wielu innych powodów.
 
Ostatni raz ją miałam w czerwcu, i trwała 3 dni, około 8 ją miałam, a w tym jeszcze jej nie było :/
Witam,
Po pierwsze trzeba się uspokoić.Napisałaś,że byłaś chora.Z takich powodów również miesiączka może się przesunąć.Poza tym miałaś ją w czerwcu....Niemniej jednak nie możesz zlekceważyć tego stanu,ponieważ powiększony brzuch może świadczyć o jakimś stanie zapalnym narządu rodnego.Myślę,że nie powinnaś tego lekceważyć i zgłosić się do lekarza,aby wszystko sprawdzić.Zlekceważenie tego teraz może, mieć konsekwencje w przyszłości kiedy faktycznie będziesz chciała mieć dziecko.Wizyta u lekarza rozwieje twoje wątpliwości.Pamiętaj ,że do ginekologa możesz iść w ramach NFZ i nie będziesz musiała płacić za wizytę.
Wszystko będzie dobrze.Głowa do góry.....tylko idź proszę do lekarza.
 
reklama
ja wczoraj w rossmanie kupiłam za 7zł, ale jak już wyżej było napisane najlepiej jakbyś poszła do lekarza, na NFZ nie płacisz.
 
Do góry