reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Agnieszka P Dziękuje za informację. Rozmowy z wami podnoszą mnie na duchu traciłam już wiarę że dam radę ale na pewno nie zaryzykuję dopóki nie poznam diagnozy zbyt dużo mnie to kosztuję.Wspominałam wam wcześniej że myślimy z mężem również o adopcji dziecka z zagranicy czy znacie jakiś ośrodek godny polecenia czytałam gdzieś że jest we Warszawie Katolicki Ośrodek Adopcyjny który zajmuje się adopcją dzieci z krajów Afryki itp.
 
reklama
Witam się z wami dziewczyny dziś proszę o radę i interpretacje wracam od maliny po 1 szczepieniach ocena cytokin i współczynnik th1/th2 iinterferon w normie i czynnik martwiczy nowotworu tez reszta prawie wszystko poza granicą test imk limfocyty T troszkę ponad normę 83 norma 82 limfocyty cd 3+cd4 64 norma do 51 współczynnik cd4+
/cd8 wynik 3,4 norma 2,5 wywód Malinowskiego organizm odrzuca ciążę co wy na to czy jest tragicznie
Żeby było wesoło mąż ma p/c przeciwplemnikowe w nasieniu
 
Suska Ty już po urlopie czy w trakcie jeszcze?
Nafoczka jak się czujecie?
Fondie gdzie ten priv ja się pytam? [emoji12]
Ciesze się ze pytasz :) jestem jeszcze osłabiona, unikam odwiedzin bo zajmowanie maluchem i starszakiem i tak daje mi w kość, a tak ogólnie to mi smutno bo widzę ze M. jest niezadowolony z żony bo w końcu tylko sprzątam, piore i gotuje, a gdzie grzadki, przetwory, no i schudnąć bym mogła. .. ot takie tam drobnostki

Co do badań, to przed podejściem do tej ciąży postanowiłam nie szczędzic kasy i czasu na NFZ bo z determinacja walczyłam o to co udało mi się wywalczyć. Przeciwnika oczywiscie do końca nie poznałam...
 
Co do badań. Ze względu na moją skąpą naturę ;) Oszczędzałam gdzie się dało. Na NFZ mam mutacje MTHFR, V leiden, toksoplazmoze, TSH , Ft3, Ft4, Prolaktyne, Kariotypy, Przeciw Kardiolipinie IgG ,IgM ,Mycoplasma, Chlamydia ,Uroplasme,

Beatka na nfz jeszcze bez problemu powinnas wysepic antykoagulant tocznia i bialko C i S. Ja robilam te tez na nfz b genetyk z Lodzi mi powiedzial ze gin bez problemu powinien mi je wypisac po poronieniach i wypisal [emoji6]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę Was,napiszcie która z Was miała hamowanie 0% po pierwszych trzech szczepieniach i jak dalej było...
odebrałam dziś wynik i dalej 0%,podłamałam się ,liczyłam jednak podświadomie na lepszy wynik,tym bardziej,że prof mówił że jesli mam już dziecko to powinno się podnieść szybko..:(
 
5t2d oznak brak oprocz cycow :( moj m juz nawet mnie
nie slucha do psa moge sie pozalic :( a wiecie jakie mam cisnienie 89/52jakis umarlak jestem chyba
Arluska wieczorem co napisze cos
 
Ostatnia edycja:
Oszczędzałam gdzie się dało. Na NFZ mam mutacje MTHFR, V leiden, toksoplazmoze, TSH , Ft3, Ft4, Prolaktyne, Kariotypy, Przeciw Kardiolipinie IgG ,IgM ,Mycoplasma, Chlamydia ,Uroplasme,
.

Na 14 września mamy 1 wizytę u genetyka na NFZ. Długo potem trzeba czekać w kolejce na wykonanie tych badań (np kariotypy, mutacje)?. No bo jeśli z miesiąc, to ok, ale jak dłużej to nerwowo się wykończę.

Fondie, doskonale cię rozumiem. Ja w 2 ciąży przez cały dzień macałam sie po piersiach i sprawdzałam, czy aby na pewno bolą. Marzyłam o wymiotach, najgorszym samopoczuciu fizycznym, żeby tylko być spokojną. Potem piersi bolały mnie trochę mniej i zaczęła sie panika, której nikt nie rozumiał. Ale nawet po poronieniu jeszcze troche je czułam...
 
Ostatnia edycja:
.

Na 14 września mamy 1 wizytę u genetyka na NFZ. Długo potem trzeba czekać w kolejce na wykonanie tych badań (np kariotypy, mutacje)?. No bo jeśli z miesiąc, to ok, ale jak dłużej to nerwowo się wykończę.

Kas90 ja podczas 1 wizyty mialam pobrana krew na kariotypy dlugo pozniej czekalam na wyniki a na mutacje umowilam sie pozniej w innym miejscu i tez na 1 wizycie pobierali krew na badania.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze, to szybko, jak dziś dzwoniłam do Łodzi, żeby się zorientować, to dopiero na grudzień są terminy na badanie kariotypu (jak już ma się skierowanie), ja go jeszcze nie mam. A jestem umówiona na wizytę do genetyka w Krakowie na ul. Botanicznej i bałam się tego, że będe musiała czekać w następnej kilkumiesięcznej kolejce na badania. Myślicie, że jak juz mnie przyjmą na tą 1 wizytę, to pójdzie potem szybko? Był ktos na Botanicznej?
 
reklama
Do góry