reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Ja tez jestem w szoku ze wasze dzieciacki takie duze . moj kacperek ma skonczone 10 mies. i wazy 8kg jestem tym troche zalamana . prawdopodobnie ma anemie juz nie wiem co mu dawac zeby lepiej przybieral na wadze. doradzcie co robic?
 
Ja tez jestem w szoku ze wasze dzieciacki takie duze . moj kacperek ma skonczone 10 mies. i wazy 8kg jestem tym troche zalamana . prawdopodobnie ma anemie juz nie wiem co mu dawac zeby lepiej przybieral na wadze. doradzcie co robic?

Michalina też ważytła w tyle w tym wieku, teraz ma prawie 16mc i waży 10200..wyniki ma super, niczego jej brakuje..poza tym ja chuda mój Darek chudzielec straszny...może wasz Kacper też nie ma po kim być gruby?
 
Pati 83
tu masz linka do siatki centylowej dla dzieczynek sparawdz sobie w jakim jest centylu, a jak Cię jej waga niepokoi to zapytaj sie pediatry co ona o tym sadzi wg siatki centylowej Twoja mala była w wieku 12 mc w 25 centylu, więc ok.......jakby miała mniej niż 8 kilo, to byłoby za mało...ale te siatki to kwestia umowna tylko

http://www.potomek.pl/siatka-dziewczynki.swf

P.s. moja Miska też około 9 kilo wazyla jak miala roczek!
 
reklama
Do góry