reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Awaria urządzenia w biurze - nie wiem gdzie się zgłosić!

reklama
Nulini jak dziewczyna potrzebuje pomocy to.trzeba jej udzielic. Nie wazne, ze moze tematycznie troche odbiega od watkow, ktore zwykle tu poruszamy. Jednakze ja z mojej strony, jesli pozwolisz, chcialabym wskazac ci miejsce w ktore mozesz sie udac zeby naprawic swoj problem. W związku z powyższym uwazam, ze powinnaś udac sie do serwisu naprawiajacego drukarki. Najlepiej w lublinie bo bedziesz miala blisko. Nie ma za co. Nie dziekuj.
 
O tak, potrzebowałam oświecenia - nie wiedziałam, że naprawą drukarek zajmuje się serwis naprawy drukarek. To naprawdę zaskakujące.

Nie dziękuję. Nie ma za co.
 
Do góry