reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No w uk nie ma szans zeby zrobić beta HCG niestety ;-( mam to samo, mieszkam tu i nie ma do liczyć na monitoring czy betę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem o tym doskonale , przeszłam tutaj 3 poronienia i 4 wlasnie przechodzę .;( . Już mam dość leczenia tutaj i od nowego roku szukam dobrego lekarza w Polsce . Tutaj do 50 się nie wyrobie .




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Megan ja kupiłam testy w zeszłym tyg :/ były z 20 zl na 16 przecenione ale nie zwróciłam uwagi niestety do kiedy :( może jeszcze są na przecenie, polecam je są niesamowicie wygodne.
 
Queen szczerze nie wierzę w ovufriend bo mi w ogóle nie zaznaczył owulacji w tym cyklu, bo temperaturę miałam do bani, a tu proszę ciąża :-D

Megan ja kupiłam jakieś 2 tygodnie temu na promocji te testy. Fajne są. Najlepsze ze został mistrzem jeden i zrobiłam w piątek bo czytałam że mogą wykryć ciążę. I wyszedł pozytywny a w tym samym dniu ciążowy negatyw, więc coś w tym chyba jest ze testy owu mogą wykryć ciążę

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na allegro takie niebieskie paski[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
I jak się sprawdzają? widziałam wczoraj w rossmanie te testy owu, ale niestety nie patrzyłam do kiedy jest promocja. :hmm:

nimitii a Tobie lekarz po poronieniu zalecił te wszystkie leki? bo ja nic nie biorę, oprócz femibionu, ginekolog powiedział że to że poroniłam to taka natura i dopiero po drugim razie można zacząć się martwić... i że coś podtrzymującego ciąże to też dopiero od 6-7 tygodnia
 
Karolka ja te leki nie dostałam ze względu na poronienie a ze względu na to że u mnie nie jest łatwo zajść w ciążę tak samoistnie. Poronienie miałam 12.10 zeszłego roku a te leki biorę od 11.09 dopiero. Te leki mają na celu własnie wyhodować mi jajeczko i wspomóc w zapłodnieniu :)
 
I jak się sprawdzają? widziałam wczoraj w rossmanie te testy owu, ale niestety nie patrzyłam do kiedy jest promocja. :hmm:

nimitii a Tobie lekarz po poronieniu zalecił te wszystkie leki? bo ja nic nie biorę, oprócz femibionu, ginekolog powiedział że to że poroniłam to taka natura i dopiero po drugim razie można zacząć się martwić... i że coś podtrzymującego ciąże to też dopiero od 6-7 tygodnia
No szczerze to u mnie kijowo[emoji14]juz bylam załamana ze jestem bez owulacji[emoji14]ale na innym wątku nadzieja mi troszke powrociła w ten cykl chociaz nie na 100% bo dalej nie wiem co i jak[emoji14]pisalam to juz wczesniej ale wlasnie dziewczyna dodala zdjęcie tego testu co ja mam i tego z rossmana robionego w tym samym czasie ..no i na tym ktore ja robilam nie pojawila sie druga kreska a na tym z rossmana wyrazna kreska[emoji14]takze no ...[emoji14]
Ja nastepnym razem kupie wlasnie te facelle testy albo teraz w gazetce znalazlam cos takiego ( dodaje zdj ):p
1474984045447.png


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1474984045447.png
    1474984045447.png
    616,7 KB · Wyświetleń: 205
reklama
Karolka ja te leki nie dostałam ze względu na poronienie a ze względu na to że u mnie nie jest łatwo zajść w ciążę tak samoistnie. Poronienie miałam 12.10 zeszłego roku a te leki biorę od 11.09 dopiero. Te leki mają na celu własnie wyhodować mi jajeczko i wspomóc w zapłodnieniu :)
Aha,rozumiem i trzymam kciuki.
 
Do góry