reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Mnie ubranka chłopięce bardzo się podobają,z koparkami, cirzarowkami, Batmanem, czy innymi. Natomiast jak.widzę róż to mnie już mdli... jak urodze dziewczynkę to na pewno w jej garderobie różowego koloru będzie mało.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj, wcale nie tak łatwo obyć się bez różu. Przeglądam i wiekszosc to taki cukierkowy róż. Ja z kolei lubię niebieski ;)
Jeśli chodzi o koszule ciążowe i do karmienia to polecam muzzy. Jest fajna seria w pastelowych kolorach w groszki z bardzo dobrej bawełny. Jak ktoś ma możliwość to w Ptaku pod Łodzią płaciłam chyba 38 zł za sztukę.
 
Ja tez nie lubię różu u dziewczynek ale z tego co widze to nie ma wyboru czasem jak połowa ubrań jest różowa w sklepach albo biała. Siostra szukała kurtki dla córki i były same różowe! No wyjścia nie było :)
 
@aniay jak będziesz szukała koszuli nocnej do karmienia to najlepiej żebyś miała okazję zobaczyć ja na "żywo". W poprzedniej ciąży zamówiłam trzy koszule na allegro, ale jak się okazało to te guziczki, które były tak po skosie kończyły się ... nad biustem. No chyba że ktoś ma sutki na wysokości obojczyków to koszula spełni swoją funkcję bez dwóch zdań.:oo2: :-D
 
Ja jestem wybredna co do ubranek. Nie lubię takich kiczowatych rzeczy. Błękit u chłopca i róż u dziewczynki mi się totalnie nie podoba. Jakieś księżniczki, samochody też niespecjalnie. Lubię ubranka takiego typu jak ma Zara Link do: PIŻAMY, BODY I ŚLINIAKI-NIEMOWLĘ | 0 - 12 miesiące-DZIECI | ZARA Polska czy HM. Ale ja i tak praktycznie nie kupuję w sklepach, wolę lumpeksy. Taniej, zdrowiej dla dziecka i ekologiczniej :) No i po prostu lubię lumpeksowe polowania. A szczególnie na ciuchy dziecięce, bo mam fajnego lumpka gdzie co tydzień jest nowy towar i mają mnóstwo rzeczy z Next, HM, Cool Club i F&F.
 
Ja jestem wybredna co do ubranek. Nie lubię takich kiczowatych rzeczy. Błękit u chłopca i róż u dziewczynki mi się totalnie nie podoba. Jakieś księżniczki, samochody też niespecjalnie. Lubię ubranka takiego typu jak ma Zara Link do: PIŻAMY, BODY I ŚLINIAKI-NIEMOWLĘ | 0 - 12 miesiące-DZIECI | ZARA Polska czy HM. Ale ja i tak praktycznie nie kupuję w sklepach, wolę lumpeksy. Taniej, zdrowiej dla dziecka i ekologiczniej :) No i po prostu lubię lumpeksowe polowania. A szczególnie na ciuchy dziecięce, bo mam fajnego lumpka gdzie co tydzień jest nowy towar i mają mnóstwo rzeczy z Next, HM, Cool Club i F&F.
Zara , H&M... [emoji7] [emoji7] [emoji7] piateczka!! Ja tez bardzo nie lubie tych wzorow na ciuszkach czy pościeli lozeczkach - misi zabek kotkow itp. [emoji16][emoji6] wole jednokolorowe czy ewent groszki gwiazdki..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to piona :D ja jeszcze lubię jakieś ładne obrazki / wzorki z pomysłem. Jakieś liski czy sówki czy listeczki. No coś ładnego po prostu hehe :p a nie te oklepane, pstre, bajkowe postaci.
 
A to kupiłam dzisiaj w lumpku, pierwsze dla maluszka, drugie dla starszaka. Zara, F&F i Next. A kaczuszka urocza i ma przyjemny dzwoneczek w środku :) Za wszystko dałam 18 zeta, więc nie starczyłoby mi nawet na bodziaka ze sklepu :D

100_1075.JPG 100_1076.JPG
 

Załączniki

  • 100_1075.JPG
    100_1075.JPG
    708 KB · Wyświetleń: 83
  • 100_1076.JPG
    100_1076.JPG
    622,1 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Dziewczyny a gdzie moge kupic biustonosz do karmienia? Chodzi mi o sklepy stacjonarne nie online. I rozmiar to większy brać niz normalnego biustonosza którego nosze teraz, czy taki sam?
 
Do góry