reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith ja tez wiem od 17.10 mialam wtedy 24 dc a pytlam o bete bo mi wlasnie szybko rosla i dla tego mam nadzieje na blizniaki.mialam przyrost o 270%
 
reklama
Maziajka ja bym sie trochę bała czy dam rade z bliźniakami, roboty jak by nie bylo x2 no i szczęścia x2
 
Hajmal ja bardzoe bym chciala 2 od razu odchowana super:--)


A ja dziewczyny poszlam dzis na.l4 bo po 11 h w pracy kregoslup nawala a dziecko najwqzniejsze.I wyobrazcie sobie ide do rodzinnej takiej dupnietej i mowie jej ze chce l4 bo mam taka i taka chorobe do tego jestem w ciazy i chcialabym l4 do srody bo wtedy mam wizyte u gin i chce l4 na ten bol kregoslupa.Ona wypisala mi to ide do rejestracji po l4 i pytam sie babki czy to bedzie l4 ciazowe a ona ze bedzie lekarka rodzinna wypisala mi l4 ciazoqe 100% platne jak ja jeszcze USG nie mialam tak sie wkurzylam bo jeszcze wiadomo usg nie bylo i na 100% nie wiadomo czy ok a ja mam w pracy oznajmiac ze w ciazy jestem ide do niej i jej mowie ze nie chce ciazowego tylko na kregoslup na ta moja chorobe ta do mnie z fochem, ze jak to odpowiedzialnosci teraz nie chce wziazc za swoja ciaze ze co ja testu ciazowego nie potrafie zrobic ze nie wiem czy jestem w ciazy czy nie mowie idiotce ze wiem ze robilam i nie zycze sobie takich tekstow mam 27 l i juz 1 dziecko i wiem jak sie sprawdza czy jestem w ciazy ale ze usg nie mialam i nie chce zapeszac, myslalam ze jej tam przyp****** , ide do niej po l4 na 4 dni jeszcze z podkladka w postaci moich 2 powaznych chorob a ona mi takie problemy robi .W ogole dziwne ze ona tak na slowo mi uwierzyla ze w ciazy jestem moze rentgen w oczach ma albo cos...ginekokodzy dopiero jak serce jest to ciazowe daja a ta mi od razu bez niczego...
 
Ostatnia edycja:
Karolina musisz trochę bardziej odpoczywać i oszczędzać się.
Ja mam takiego cykora, że prania nie wieszam, w piecu nie pale, bramy nie zamykam, kołdry nie zaścielam, jednym słowem opierniczam się jak nigdy,
Martwi mnie moja choroba, żeby nie wpłynęła źle na dziecko,
Megan ja tez ledwo wierzę, a jeszcze mi zostaje wierzyć w to że będzie dobrze
ŻonaGraja większość dziewczyn czuje pobolewanie, ale takie delikatne, na mocne trzeba wziąć nospę, czasami niektóre dziewczyny czują takie kłucia mocne, ale to dość szybko przechodzi
Lilith trzymam kciuki :)
Będzie dobrze !! Musimy byc :) najwazniejsze ze o siebie dbasz[emoji14]
dziewczyny tylko myślenie pozytywne. Proszę mi się tu nie dołować :)
Może jakiś dobry nowy temat np,
może pokażemy się jak wyglądamy wrzucimy swoje zdjęcia będzie się lepiej rozmawiało. Jak są już pociechy to z dziećmi. Co Wy na to?
Jestem za :D bedziemy tez podgladac jak brzuchy nam rosną :D
Hajmal ja bardzoe bym chciala 2 od razu odchowana super:--)


A ja dziewczyny poszlam dzis na.l4 bo po 11 h w pracy kregoslup nawala a dziecko najwqzniejsze.I wyobrazcie sobie ide do rodzinnej takiej dupnietej i mowie jej ze chce l4 bo mam taka i taka chorobe do tego jestem w ciazy i chcialabym l4 do srody bo wtedy mam wizyte u gin i chce l4 na ten bol kregoslupa.Ona wypisala mi to ide do rejestracji po l4 i pytam sie babki czy to bedzie l4 ciazowe a ona ze bedzie lekarka rodzinna wypisala mi l4 ciazoqe 100% platne jak ja jeszcze USG nie mialam tak sie wkurzylam bo jeszcze wiadomo usg nie bylo i na 100% nie wiadomo czy ok a ja mam w pracy oznajmiac ze w ciazy jestem ide do niej i jej mowie ze nie chce ciazowego tylko na kregoslup na ta moja chorobe ta do mnie z fochem, ze jak to odpowiedzialnosci teraz nie chce wziazc za swoja ciaze ze co ja testu ciazowego nie potrafie zrobic ze nie wiem czy jestem w ciazy czy nie mowie idiotce ze wiem ze robilam i nie zycze sobie takich tekstow mam 27 l i juz 1 dziecko i wiem jak sie sprawdza czy jestem w ciazy ale ze usg nie mialam i nie chce zapeszac, myslalam ze jej tam przyp****** , ide do niej po l4 na 4 dni jeszcze z podkladka w postaci moich 2 powaznych chorob a ona mi takie problemy robi .W ogole dziwne ze ona tak na slowo mi uwierzyla ze w ciazy jestem moze rentgen w oczach ma albo cos...ginekokodzy dopiero jak serce jest to ciazowe daja a ta mi od razu bez niczego...
O matko :o co za wredny babsztyl !!!!! Czasami mam wrazenie ze niektorzy pracują za kare i cale zycie z tego powodu sa niezadowoleni ! Normalnie krzywde jej zrobiłaś prosząc o zwykle l4 ..ehh brak mi slow na takich okropnych ludzi :/ jestem ciekawa na jakiego ja ginekologa trafie :o czytalam o wszystkich z tej przychodni opinie i sa bardzo dobre ale wiadomo . Jakbym miala jeszcze sama siedziec w tej poczekalni to bym oszalała[emoji14]a tak to K zajmie mnie rozmową[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siwa tak.specjalnie mi tak wypisala nie rozumiem po co bo przeciez mowilam jej ze wizyte mam dopiero w sr ..zmienila mi z wielka laska i fochem wczesniej przebadala mi kregoslup nie wiem co tam ujrzala ale wypisala ....po obejrzeniue kregoslupa bez slowa.


Megan ja mam swietna gin akurat o nia jestem spokojna ale ona pracowala dlugo w angli i ma bardzo przyjemne podejscie do pacjentek nie jak wiekszosc lekarzy na nfz do niej wchodzi sie a ona czeka z szerokim usmiechem.
 
To ja i mój Rysiek :)
kk.jpg
 

Załączniki

  • kk.jpg
    kk.jpg
    271,8 KB · Wyświetleń: 696
Siwa tak.specjalnie mi tak wypisala nie rozumiem po co bo przeciez mowilam jej ze wizyte mam dopiero w sr ..zmienila mi z wielka laska i fochem wczesniej przebadala mi kregoslup nie wiem co tam ujrzala ale wypisala ....po obejrzeniue kregoslupa bez slowa.


Megan ja mam swietna gin akurat o nia jestem spokojna ale ona pracowala dlugo w angli i ma bardzo przyjemne podejscie do pacjentek nie jak wiekszosc lekarzy na nfz do niej wchodzi sie a ona czeka z szerokim usmiechem.
Cale szczescie ze ci wypisala to l4 .. Ja mam akurat zle wspomnienia z mojej pierwszej wizyty jako 18latka u ginekologa dlatego nie umialam sie pozniej jakos przelamać no ale cóż teraz trzeba isc[emoji14]zazdroszcze tak fajnej ginekolog[emoji14]moze u mnie tez bedzie okej[emoji14]zobaczymy :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boze jak dobrze ze mam sokowirowke to chyba najlepsze rozwiazanie na ten moj wieczny glod taki sok.marchwiowy chyba zbyt wiele kalorii nie ma a na chwile zapycha:-)
 
reklama
Witajcie
Wczoraj dowiedziałam się że to 5 tyg5 dni ;) jestem po wielu stratach ;( może tym razem się uda;) termin z OM na lipca
 
Do góry