reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Sarat to zrob moze bete w poniedzialek bedziesz wiedziec na czym stoisz.Nie przejmuj sie mala wartlscia.bety najwazniejszy jest przyrost powinnas zrobic bete za 2 dni czyli w 15 dpo i sprawdzic jak przyrasta.Ja robilam w 10 i 12 dpo.

ganngov3t4agl1lv.png
 
reklama
Nie przejmuj się betą. Z doświadczenia wiem, że nawet wysoka beta nie daje gwarancji powodzenia. Na czas wykonania badania jest poziom jest w porządku. Na chwilę obecną ciesz się pozytywnym wynikiem i nie myśl o złych wariantach.. Wiem, że to ciężkie, ale dobre nastawienie też jest bardzo ważne.
 
Pójdę do gina żeby zlecił kolejne badania krwi i moczu. Nie będę robiła USG bo z Synkiem robiłam w 6tc I był tylko pęcherzyk.Potem nerwy czy serce bedzie bić. Z poczatku ucieszylam sie ze beta wyszla 15,85 bo bylo 13dpo lecz teraz sie boje czy nie byla za mala.
Nie przejmuj się niska beta. ja w 31dc miałam 26. W 37dc ponad 500 i po 3 dniach w 40dc ponad 2tys. w środę mam pierwsze usg.
 
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie :))) JESTEM taka szczęśliwa dlatego też pełna obaw :) 5 lat temu jak byłam w ciazy z Kubusiem byłam nieświadoma i znacznie spokojniejsza :)
 
hej witam, test wykazał 2 kreski :) 3 tydzień na tą chwile, wizyta u lekarza przede mną:)
Niestety choróbsko mnie dopadło, zatoki i 37'C od 2 dni. Coś poradzicie?
 
reklama
Ale fajnie że nas tak przybywa [emoji7] gratulacje dla nowych mamusiek:* sarat , kotek tak sie ciesze że tu dołączylyscie i czekamy w takim razie na reszte dziewczyn :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry