reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wow ile mamus dołączyło, gratuluję!
Niedługo tabelkę bedzid można zrobić z datami.

Wczoraj miałam ogrom roboty, cała chatę wysprzatalam, prania, lrasowanje, ciasto tort dla mojego bo dziś urodziny.. dzisiaj u nas w uk święto wiec wieczorem jedzidmy na sztuczne ognie..

Wymioty wczoraj się zaczęły, dzis tez nie odpuszczaja, ogolnie nagle zrobiło mi się źle. wszystko śmierdzi, drażni mnie, mam wrażenie, zs ktoś mi miednice rozrywa na boki. plamienia przeszły w dniu scanu.. Nie spodziewałam się ze tak szybko mnie dopadnie.. zazwyczaj było to w skonczongm 6tc. tak poza tym to norma i każda ciaze znosilam mega ciężko na początku, choc z cora najstarsza do samego końca tragediabyla.

Uczucie głodu normalne, lepiej cks zjeść bo czasem bez jest jeszcze gorzej. choć sama tak gadam nie mogę się zmusić.

Na chorobę miód, czosnek, cytryna. plukanka do zatok.

Czy ktoras z Was pije nagietek??

Gaga hahaha dziękuję kochana :*
 
reklama
Lilith a bylabys chetna by taka tabelke zrobic? Albo ktoras z dziewczyn ja mam remont w domu i stacjonarny komp w szafie a laptop juz 2 lata zapsuty jednie na telefonie wchodze wiec nie dam rady.

Ja tez z dnia na dzien czuje sie gorzej jesli chodzi o mdlosci...szczegolnie wieczorami wczoraj poszlam o 21 do lozka bo juz nie wiedzialam co ze soba zrobic...Czytalam ze to od nadmiernej ilosci kwasu solnego w zoladku...

ganngov3t4agl1lv.png
 
ja mam mdłości tylko na głodniaka jak na razie... a jak Wasze piersi? mnie prawie w ogóle nie bolą, można powiedzieć że wcale ;/ nie, żebym narzekała, ale jak jest objaw to czujemy się pewniej heh.
LILITH a na co pomaga nagietek?
 
Maziajka tak mam nowy suwaczek, jutro zobaczymy czy lepszy :)

Kotek87 ale ładne czerwone krechy gratuluję :) daj znać jak wyniki
Ja robiłam wczoraj betę w 39dc i mam 4000
W 30dc miałam 162. W poniedziałek powtarzam.

Wczoraj byliśmy i bratowej na urodzinach. Dobrze zjadłam[emoji14]Nie którzy wychodzili na papierosa na balkon, drzwi balkonowe były zamykane od środka na czas ich palenia.. a ja czułam taki smród ze aż mi się słabo robiło.. papierosy czułam w gardle i w przełyku okropnosc. Musiałam wyjść do 2pokoju.

Piersi znów dają o sobie znać i zaczęły dziś mocno swedziec :)
A poza tym mam takiego lenia ze cały dzień bym spędziła w łóżku..

Lilith ja tak jak Maziajka.. nie dam rady zrobić tabelki.. używam tylko komórki.. laptop schowany w szafie.. komórka wygodniejsza.. fajnie jakby któraś się podjęła-fajna rzecz :)

 
Ostatnia edycja:
Ja mdłości w pierwszej ciazy nie miałam i teraz tez nie mam. Poza tymi bólami brzucha nic nieprzyjemnego.
Ciągły głód i zmęczenie ale to akurat mi nie przeszkadza :)
Trochę mnie przeraża jak to tutaj wyglada z ciąża. Ludzie sie cieszą od początku , a z zakupami tez nie czekają te kilka miesięcy.
Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom mojego M., a dziś jego mama wpadła do nas z maleńkimi skarpetkami na dobry początek ;)
 
Rozowa mnie bola caly czas a wieczorami czuje jakby mi je ktos zboksowal..do tego czuje ze w srodku te gruczoky sa takie duze jakbym w srodku kamienie miala.

Palina.a gdzie mieszkasz?

ganngov3t4agl1lv.png
 
Maziajka,tabelkę robilam wizytowa ostatnio na listopadowkach. mogłabym zrobić tez przyszłych mamus. z tym, ze ja preferuje jak się pisze wiadomość do mnie na priva z danymi, bo czasem jak się gorzej czujemy ciężko jest wszystko nadrabiać.
Przydałoby się moderatorów wybrać.

Mdłości mi nie przeszkadzaja, wymioty wykanczaja jednak.

Dorota suwaczek widzę, ladniutki.
Głód najgorszy na mdłości.

Paalina w uk tez tak prowadzą ciaze. nie martw się. będzie dobrze, jak coś by się działo później na pewno się Tobą zajmą.

RóżowaMalina, nagietek działa rozkurczowo, ma dużo magnesu i pomaga podtrzymać ciaze.. jest stosowany tez w ziolkach do leczenia niepłodności.
 
Cześć dziewczyny. Czy ja się wyglupilam z tym zdjęciem? no wrzuccie coś ;-)
Nie wiem czy to objaw ciąży ;-) , ale dzisiaj wszyscy mi na nerwy działają :-D
 
Witam sie sobotnie.
Witam nowe mamuski fajnie ze nas przybywa .Ja wszystkie 3 ciaze z pierwszego cyklu.
U nas dzisiaj okropna pogoda,zimno. Maz w pracy wiec wzielam mala i przejechalysmy sie autobusem na zakupy, bo uwielbia, wrocilysmy padniete.zaraz Maz wraca i jedziemy na urodziny.najgorsze wam powiem ze ubralam moje ulubione spodnie ktore super zawsze siedzialy i kurcze tak mnie uciskaja na brzuchu ze masakra.zaraz sie zwazylam ale waga stoi w miejscu.wieczorem mam brzuch jak w 20 tyg no i moje piersi jak sciagne stanik wieczorem to ma je rozerwac

oar8flw1p6co1w2g.png
 
reklama
Lilith ja.mam funkcje moderatora bo jestem moderatorem juz od kilku lat moge tu tez moderowac bo z telefonu sie da ale nie jestem w stanie robic tabelek itp bo nie mam tego kompa.


Kurde ale mnie wzielo teraz maskra zjadlabym cos takiego mega slodkiego jakis sernik z masa krowkowa albo creme brulee az mi slinka leci!!

ganngov3t4agl1lv.png
 
Do góry