reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja po piatkowych placzkach odnosnie pracy zrobilam sobie super weekend - w piatek byłam u znajomych na pokerku co prawda przegralismy z mezem troche grosza ale kwota niemalze symboliczna ;) w sobote bylam na imieninkach u taty i potem mialam imprezke u mnie a wieczorem na tane do klubu. dzis wypoczywalismy. Ale rozerwalam sie i jestem juz pełna nadziei i wiary i w ogóle :) oby do soboty :)
 
reklama
Anett tak pije codziennie lampeczke i to w dodatku winka domowej roboty :) A zamiast migdalow jem orzeszki indyjskie ktore najbardziej lubie takze mam nadzieje ze sa dobrym zamiennikiem :) Ciesze sie ze tak jestes pozytywnie nastawiona, oby to zaowocowalo :*

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adunnia, Cassiah - czy dzienną dawkę lamkę czerwonego winka wypily przegryzajac migdałkami ?:)
Ktora tam jeszcze w ciągu tygodnia podchodzi do IUI z nami? :)
Dzienna dawka winka byla :-) zobaczymy jak wplynela na endometrium. Dzis monitoring 9:15 :-) ja tez mialam bardzo fajny weekend i tez sie rozerwalam i odpoczelam psychicznie [emoji2] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anett szczerze Ci powiem ze nastawienie u mnie raczej nijakie... Takie neutralne. Juz nie mam sily po tych dwoch latach walki i jednej nieudanej iui sie ekscytowac... Jeszcze patrzac na te statystyki to jakos slabo wierze w ta iui... Ale ogolnie humor dobry :)


U mnie dominujacy pecherzyk 17mm. Dzis 10dc. Jutro znowu usg rano a iui pewnie jakos sroda/czwartek.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anett szczerze Ci powiem ze nastawienie u mnie raczej nijakie... Takie neutralne. Juz nie mam sily po tych dwoch latach walki i jednej nieudanej iui sie ekscytowac... Jeszcze patrzac na te statystyki to jakos slabo wierze w ta iui... Ale ogolnie humor dobry :)


U mnie dominujacy pecherzyk 17mm. Dzis 10dc. Jutro znowu usg rano a iui pewnie jakos sroda/czwartek.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Cassiah to u mnie podobnie 11dc pecherzyki 14 i 17. IUI w czwartek o 9.30

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adunnia, Cassiah - czy dzienną dawkę lamkę czerwonego winka wypily przegryzajac migdałkami ?:)
Ktora tam jeszcze w ciągu tygodnia podchodzi do IUI z nami? :)

Ja podchodze do IUI jutro o 14:00. W sobote na monitoringu (10 DC), dwa dominujace pecherzyki po 17 mm, endometrium 9,8. wczoraj o 20 zastrzyk na pekniwecie z ovitrelle no i czekamy do jutra.
 
Kciuki za IUI tego-tygodniowe! :)

U mnie 6dpo, leciutkie ćmienie w podbrzuszu, jakbym chciala zeby to oznaczalo rozpoczynajaca sie implantacje... no ale trzeba czekac.

Martwi mnie ze Beti sie nie odzywa i nie loguje na forum...
Pozostałe ciężarówki, meldujcie się ze wszystko dobrze!
 
reklama
Dziewczyny mam do wydania:
* test owulacyjny Facelle Rossmamm - 06.2018
* luteina dopochwowa 50mg 90 tabl. - 04.2017
*clostilbegyt 50mg 5 tabl. - 07.2019
* encorton 10mg
8 tabl. - 07.2018
11 tabl. - 12.2017
* kwas foliowy
50 tabl. - 10.2017
60 tabl. - 05.2018
Wiadomosci tylko na priv
 
Do góry