reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja mam troche inna strefe czasowa niz Wy wiec jeszcze czekam na meza I choc wydaje mi sie ze jestem juz po owu to napewno poprawimy[emoji5]
Nie mam z nim na szczescie takiego problemu, w sumie ja chcialam jeszcze poczekac chwile ze staraniami, ale on strasznie niecierpliwy i twierdzi ze juz I tak za dlugo czekalismy. Takze niby luz, ale Ja chyba Tak do konca na luzie podejsc do tego nie umiem[emoji4] bo tez juz bardzo chce, a lata juz nie to co kiedys


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę dziewczyny, jak tak czytam o tych waszych chłopach to aż mi się wierzyć nie chce po prostu w to wszystko. Mój mąż nigdy mi nie odmówił. Zresztą nawet sam chodzi teraz i się pyta kiedy zaczynamy. Staramy się tego nie robić na siłę, ale nawet jak nam się nie bardzo chce to mamy tak długą grę wstępną aż w końcu nabierzemy ochoty i ten seks ma ręce i nogi :p
Muszę przyznać że ten mój chłop to się czasami bardziej przykłada do tych starań niż ja.
 
Bertha nimitii Ania po tych wszystkich przebojach testowych to ja jednak jestem zwolenniczką testów po terminie @ a przynajmniej w jej terminie ... ile to się człowiek nasmucil :/ ze aż teraz strach robić ... ale jutro taki fajny dzień Mikolajkowy ale byłby prezent :)


Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
I
Życzę Ci tego z całego serca. U mnie @ rozkręca się na dobre. Nawet na usg nie jadę bo nie ma jak go zrobić i nie wiem po co... :( Szkoda...
Tabelka,
mogłam kogoś pominąć, z góry przepraszam
Zobacz załącznik 786362
Można dopisać mój wiek... 39 jeszcze przez 2 miesiące ;) masakra, starej babie się zachciało :D
 
Hej dziewczyny, czy Mikołaj podarował nam jakiś prezent? Ja właśnie czekam aż młody się obudzi bo wczoraj z wrażenia nie mógł zasnąć :). U mnie już z krwawieniem ok. Jeszcze torbiel boli, ale zaczynamy starania. Mój M , jakby mógł to codziennie, nie ma u nas problemu. Tyle, że często go nie ma :(.
W tabelce można zmienić u mnie 4cs @ 23.12. Agata. Miłego dnia wszystkim.

Napisane na ASUS_Z00AD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie nie widzieli potrzeby, stwierdzili chyba że do 3 razy sztuka [emoji12] może dlatego że faktycZnie mała była i praktycZnie bez objawów. No ale po konsultacji, jak będzie kolejny raz to się raczej na siatce skończy. A u twojego jak to wygląda?

m7a4xuun7rn9jc7g.png
Ma tylko w pepku taką kulkę bez żadnych objawów. Ale lekarze od razu powiedzieli ze bedzie siatka bo ponoc bez siatki 50% wraca.

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aleksandrax możesz mnie wykreślić z tabelki. Dzięki :) to straszne z tymi poronieniami :(

Ciekawe jak tam Megan22 Sarat i Morela ktoś coś wie ?

Emsi ja zrobiłam test ale mi tym razem nie było przykro że nie wyszedł bo tak jak mówiłam opuściłam i się nawet nie nastawiłam :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry