reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny w tym nowyn roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń w szczególności tego jednego najpiekniejszego <3
U mnie wczoraj test negatywny więc opilam rozpoczęcie nowego roku. @ dalej nie ma :( a cycki bardziej bolą niż wczoraj. Juz nie wiem o co chodzi..
A może @ się nie pojawi :)
 
reklama
Moj K nie mogl skonczyc w tamtym cyklu wlasnie przez presje, ze musi skonczyc. Przestalam mu gadac kiedy mam plodne i od razu poprawa :)

1 stycznia a u mnie 1 dzien plodnych [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377]

843ece56fd27ab0f56f53f02c40d0dc6.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja mu nie mówię kiedy. Tylko głupia mu palnelam że jak jest slisko to jest plodno. A on mi teraz mówi że za slisko i on nie może jak jest tak slisko.... I dupa...
 
U nas młody od roczku , jak zaczął łapać krtan tak ma do teraz , jak tylko katar złapie. Faktycznie u nas był leczony lekami na astmę, jak miał 4 latka i teraz po jednej inhalacji z pulmicortu mu przechodzi. U was pierwszy raz???
Pierwszy raz. Ale on non stop od września do czerwca kaszle tak naprawdę. Ci chwilę chory. A dzisiaj to już przeszedł samego siebie bidulek. Śpi od 5:30 do teraz. Powiem wam że już nie mam siły a mąż ma ochotę wyprowadzić się do Tybetu...

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj K nie mogl skonczyc w tamtym cyklu wlasnie przez presje, ze musi skonczyc. Przestalam mu gadac kiedy mam plodne i od razu poprawa :)

1 stycznia a u mnie 1 dzien plodnych [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377]

843ece56fd27ab0f56f53f02c40d0dc6.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To pozostalo tylko zyczyc sprzyjajacych warunkow, nie skrzypiacego lozka i podlogi :)
 
Test rob z pierwszego siusiania bo jest najbardziej wiarygodny ale chyba za wcześnie na testowanie tym bardziej przy tak długich cyklach. Poczekaj jeszcze do 37 dnia cyklu i wtedy zrób test jak @ nie przyjdzie.
Niestety my sobie same objawy wymyślamy często. Ja w tamtym miesiącu też miałam ciagnacy jajnik i dużo białego sluzu po owulacji also nic z tego nie wyszło.
Poczekaj do 37 dnia i testuj mam nadzieję że u ciebie objawy są ciążowe :) trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Ja raczej sie nie nastawiam na ciaze. :) dlatego zastanawia mnie to sikanie.
Boję do ze może jakiś krwiak czy coś. I stąd bol i ucisk na pęcherz.
Ale mimo wszystko dziękuję za [emoji110][emoji110]. Jak się uda to będzie miód. :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja raczej sie nie nastawiam na ciaze. :) dlatego zastanawia mnie to sikanie.
Boję do ze może jakiś krwiak czy coś. I stąd bol i ucisk na pęcherz.
Ale mimo wszystko dziękuję za [emoji110][emoji110]. Jak się uda to będzie miód. :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana spokojnie nie ma co zakładać złych rzeczy. Może zapalenie pęcherza lub jakas infekcja. Polecam żurawine sok lub sama żurawine.
 
Hej kobitki. :) witam w Nowym Roku. Czy jest tu ktoras Pani z długimi nieregularnych cyklami?
Pomoże ktoras? :)
Ronilam 29 listopada. Poronienie samoistne calkowite w 10tyg dlatego postanowilam dzialac anizeli czekac kilka cykli. Około 21 grudnia wg moich przypuszczen mialam owulacje. Od dnia owulacji czuje codziennie rozpieranie, bóle podbrzusza i klocia w nim. Piersi malutkie, czasami coś zamrowi w srodku. Cykle mam średnio co 36 dni. (Raz 30 raz 40 dni). Od kilku dni pojawił się u mnie czestomocz. Co 1.5 godziny muszę siusiu. Dużo białego śluzu. Wczorajszy test z godz 18.00 negatywny. Chyba w skrócie wszystko :)
powiedzcie mi proszę kiedy mogę testować ewentualnie? I skąd ten czestomocz? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem w ciąży ale nie siusiam często ...
Może zapalenie pęcherza ?
 
Kochana ja mu nie mówię kiedy. Tylko głupia mu palnelam że jak jest slisko to jest plodno. A on mi teraz mówi że za slisko i on nie może jak jest tak slisko.... I dupa...
A bo jak jest za slisko to facet slabo czuje i ciezko mu dojsc. Ja podczas przytulanek mam istny potop i czesto po prostu robie przerwe i wycieram sie papierem [emoji23] u nas pomaga :)

To pozostalo tylko zyczyc sprzyjajacych warunkow, nie skrzypiacego lozka i podlogi :)
Dziekuje :*
Jakos sobie radzimy ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobitki. :) witam w Nowym Roku. Czy jest tu ktoras Pani z długimi nieregularnych cyklami?
Pomoże ktoras? :)
Ronilam 29 listopada. Poronienie samoistne calkowite w 10tyg dlatego postanowilam dzialac anizeli czekac kilka cykli. Około 21 grudnia wg moich przypuszczen mialam owulacje. Od dnia owulacji czuje codziennie rozpieranie, bóle podbrzusza i klocia w nim. Piersi malutkie, czasami coś zamrowi w srodku. Cykle mam średnio co 36 dni. (Raz 30 raz 40 dni). Od kilku dni pojawił się u mnie czestomocz. Co 1.5 godziny muszę siusiu. Dużo białego śluzu. Wczorajszy test z godz 18.00 negatywny. Chyba w skrócie wszystko :)
powiedzcie mi proszę kiedy mogę testować ewentualnie? I skąd ten czestomocz? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam długie cykle ostatnio, wczorajszy test negatywny i też czuje rozpieranie. Ale co z tego wynika, niestety nie wiem :p

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Do góry