reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bertha zapytaj kochana tutaj dziewczyn nie pamietam ktora to pisala o porownywanie klinik I robienie badan ,sama tu Sie tego dowuedzialam ....
Ja mialam w lipcu ivf w Uk [emoji636] i tutaj calosc jest refundowane nic Sue nue placi dlatego ja nic niewiem np o badaniach przed ivf jakis dokladnych,mi robili tu droznosc jajnikow genetyke nasza hormony moje i meza plemniki lekarz stwiwrdzil ivf mimo ze pytalam o iui no Ale zaufalam mu ,teraz pojutrze zaczynam 27 Tydz Po 1 ivf udanym,krotkim protokole

Stwierdzam fakt ze gdybym miala ivf placic zrobilabym wszystkie badania bertha aby zwiekszyc szanse na powodzenie bo wiadomo tysiace zlotych to nie suma dla wiekszosci tutaj ze od tak sobie bez namyslu wyda


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Screenshot_2017-01-09-12-54-18.png
To ze słownika in vitro
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-01-09-12-54-18.png
    Screenshot_2017-01-09-12-54-18.png
    52,3 KB · Wyświetleń: 582
ok, to mam wszystko oprocz allo-mlr i biopsji endo.
...cos mi sie wydaje ze to nawet stworzona przeze mnie moja lista badań, bo dokladnie tak ją zawsze wklejam na watku Poronienia nawykowe, jak ktos pyta o badania (identyczne skróty w nawiasach, i to "=przeciwjajnikowe", kolejnosc badań..) to moje jak byk ;)
dopisane tylko te dwie ostatnie linijki :)

badanie nasienia musi M powtarzac przed procedura?
 
ok, to mam wszystko oprocz allo-mlr i biopsji endo.
...cos mi sie wydaje ze to nawet stworzona przeze mnie moja lista badań, bo dokladnie tak ją zawsze wklejam na watku Poronienia nawykowe, jak ktos pyta o badania (identyczne skróty w nawiasach, i to "=przeciwjajnikowe", kolejnosc badań..) to moje jak byk ;)
dopisane tylko te dwie ostatnie linijki :)

badanie nasienia musi M powtarzac przed procedura?
Ale ten internet mały własną listę badań Ci wkleiłam :-p
 
reklama
Nie masz się czym martwić. Pisałam już wcześniej ze TSH w ciąży czasami rośnie ;) "... W czasie ciąży dwa hormony, estrogen i gonadotropina kosmowkowa (hCG), które są wydzielane do krwi, mogą zwiększyć lub zmniejszyć produkcję hormony tyreotropowego (TSH)."
Tutaj jest link do artykułu :) --> Link do: TSH w ciąży

Trochę się już uspokoiłam, dziś idę do doktora.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ambicja prawda ,moze moj post tez ci umknal..
Bralam do niedawna lek na obnizenie tsh i obnizyl Sue ,trzeba ten hormon systematycznie sprawdzac
Przed ivf mialam 3.1 bralam tabl i przed transferem musial byc nizszy potem znow podskoczyl okolo 16 tyg ciazy i znow bralam tabl na tyroid teraz mam 1.9 i za msc znow badanie tsh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję za info, ja nigdy nie miałam problemów z tarczycą dlatego dziwię się, że tak podskoczyło...
 
Do góry