reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

bertha
właśnie oglądałam cennik PARENS faktycznie tanio i to bardzo aż dziwne ja do tej pory wydałam ok 12 tys
Tez wlasnie bylam zaskoczona. A ile z tej kwoty kosztowaly analogiczne rzeczy punkcja+zaplodnienie+transfer, a ile leki? bo za wizyty to nawet nie licze, bo i tak teraz łaze co chwile na wizyty..
 
reklama
bertha
punkcja 1000
imsi 4800
embriotransfer 800
embrioglue 350
mrożenie 2szt. 550
wszystkie leki 1819,70 do tej pory
badania 900
moje wizyty to 80 zł jedna byłam na 5
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam problem zmarła mi wczoraj babcia :frown: ja do ko.kościoła i spowiedzi chodziłam raczej regularnie ale odkąd podchodze do ivf to u spowiedzi nie byłam . Może głupie pytanie ale była któraś z was po ivf u spowiedzi ?

Tez bylam Po transferze Ale nie mowilam o tym , bog i tak to rozumie skoro to czlowiek wymyslil ivf..

A moja kumpela przy chcrzvinach ,palnela ze dziecko jest z ivf I ksuadz nic ,dal rozgrzeszenie i chrzest,to tylko takie gderanie innych sadze ze ...kosciol .... ze... nie ivf
Ja osibiscie sadze to nie grzech przeciez!!!!! Jak widac inni ksiezowie tez sa za nami ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peugeotka
ja też uważam że to nie grzech mam w parafii takiego młodego fajnego wikarego i miałam z nim na spokojnie pogadać. Może faktycznie o tym nie wspomne
 
Joko86
w Katowicach a skutek to nieudany embriotransfer 2 zarodków , czekam na okres i jade po moje ostatnie 2 mrożaki jak się nie uda to kończe moją przygode z in vitro
 
reklama
Bertha dzięki za podpowiedzi. A co do parens w krk to powiedz mi a do kogo ewentualnie będziesz tam szła? jakiego gina bo nie sądzę że wybierzesz kogoś z przypadku?
 
Do góry