reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ok, to mam wszystko oprocz allo-mlr i biopsji endo.
...cos mi sie wydaje ze to nawet stworzona przeze mnie moja lista badań, bo dokladnie tak ją zawsze wklejam na watku Poronienia nawykowe, jak ktos pyta o badania (identyczne skróty w nawiasach, i to "=przeciwjajnikowe", kolejnosc badań..) to moje jak byk ;)
dopisane tylko te dwie ostatnie linijki :)

badanie nasienia musi M powtarzac przed procedura?
I wszystkie są ok .? To jeszcze histero i do przodu
 
ok, to mam wszystko oprocz allo-mlr i biopsji endo.
...cos mi sie wydaje ze to nawet stworzona przeze mnie moja lista badań, bo dokladnie tak ją zawsze wklejam na watku Poronienia nawykowe, jak ktos pyta o badania (identyczne skróty w nawiasach, i to "=przeciwjajnikowe", kolejnosc badań..) to moje jak byk ;)
dopisane tylko te dwie ostatnie linijki :)

badanie nasienia musi M powtarzac przed procedura?
Wiedzialam ze znam tego kota na obrazku i nick witam w naszym gronie czyli jednak ivf
 
Dziewczyny miłego, spokojnego i szczęśliwego dnia życzę!
In vitro ref. W Warszawie może będzie może nie. HGW robi problemy, więc może się to zejść.
Dostałam wyniki męża. Wszystko w normie, ale ma FSH podwyższone i anty-TPO. Co ciekawe ths jest w normie. I jak to interpretować? Fsh podwyższone świadczy o uposledzeniu jąder? Chyba jednak czeka nas dawcą... :(

Poprzednio to był projekt partii Razem. I pół roku w szufladzie się poniewierał zanim odpowiedź odmowna w przedbiegach (marszałka miasta, znaczy PO). Tym razem widzę, że projekt jest niby PO... więc teoretycznie ma wiekszą szansę. No ńc, trzymam kciuki aby tym co w danym momencie bedą mieli w ratuszu władzę się opłacało poprzeć ten projekt.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Cześć Dziewczyny. Z zapartym tchem podczytuje Wasze zmagania od kilku tygodni. Nadszedł czas i na mnie. Jestem w 6dpt. To mój pierwszy transfer. W 3 i 4dpt doskwieral mi ból podbrzusza- do zniesienia.W 5dpt żadnych objawów (co mnie zmartwilo). Dzisiaj od rana mocny ból pleców i podbrzusza. Muszę leżeć inaczej ból się nasila. Jak Wasze doświadczenia? Powinnam się martwić?
 
Umowilismy sie do androloga na 21.01.
Dziwie sie ze mezowi nie zlecil LH, bo podobno to razem ma bc badane jak czytam w necie...
Kurcze tylko te FSH i antyTPO sa podwyzszone a cala reszta wraz z TSH ok. Nie rozumiem...
 
Mi się wydaje, że ja mam mało badań, a mąż tylko miał kariotyp i dwa razy badanie nasienia i genetyczne na które czekamy! Nasza doktor powiedziała, że więcej nie musi być / mówiła tylko, że jeśli coś wyjdzie u męża w genetyczne to ja będę musiała też zrobić bo problem jest w czyniku męskim i jeśli coś wyjdzie muszę ją zrobić, żeby ona miała pewność, że nie będzie np mukowiscydozy cyt. lekarki. Zobaczymy.jak to będzie jak pojadę za 2 na usg, czy znioslam jajka co nam powie
 
Cześć Dziewczyny. Z zapartym tchem podczytuje Wasze zmagania od kilku tygodni. Nadszedł czas i na mnie. Jestem w 6dpt. To mój pierwszy transfer. W 3 i 4dpt doskwieral mi ból podbrzusza- do zniesienia.W 5dpt żadnych objawów (co mnie zmartwilo). Dzisiaj od rana mocny ból pleców i podbrzusza. Muszę leżeć inaczej ból się nasila. Jak Wasze doświadczenia? Powinnam się martwić?
Niniuś, ciężko coś wyrokować, bo ile dziewczyn, tyle objawów, niezależnie od tego czy wynik jest negatywny czy pozytywny.
Ja w cyklu w którym na chwilę zaskoczyło nie miałam zadnych objawów.
Teraz jestem mocno nakrecona i dzis obudził mnie mocny ból pleców + wczoraj bolały mocno jajniki. Ale zdaję sobie sprawę że 1dpt to objawy ciąży urojonej :D

A ilu dniowy miałaś zarodek? Jeden czy dwa? Jakieś poważne problemy ze się zdecydowaliście czy niepłodność z nieznanych przyczyn?
 
reklama
Dziewczyny może zadam głupie pytanie ale możecie mi podzielić cały koszt in vitro na jego składowe?? Tzn. próbuje sobie porównać koszty w różnych klinikach ale gdzie nie gdzie są pakiety a gdzie indziej muszę sama liczyć a nie wiem w zasadzie co mam liczyć. Wiem na pewno, że punkcję, zapłodnienie, transfer, znieczulenie, mrożenie ale nie wiem co jeszcze. I jakbyście mi mniej więcej określiły ile kosztują leki??
 
Do góry