reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
To troche kosztow by ci odeszlo...jeszcze bys mogla porozmawiac na temat refundowania lekow...uwierz mi iui to strata kasy i czasu...wiem tylko ze zuzikowi sie udalo...99% dziewczyn nie...mojej siostrze sie 6 razy nie udalo a kolezance 3...i daly sobie spokoj...
No wlasnie lekarz mi juz powiedzial ze jak by do in vitro to mi zrobi tak zebym miala refundowane. Wszystko okaze sie we wtorek jaka beta wyjdzie po 4 IUI. to bylo nasze ostatnie podejscie

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co tam piszą to sprawdzanie pod względem prawnym potrwa ok 6 miesięcy. Wtedy może to ruszy.
I z tego co zrozumiałam, trzeba być zameldowanym w Warszawie... (?)
Trzeba mieszkać w Warszawie chyba tylko z tego co czytałam. Teraz nie ma obowiązku meldunku. To byłaby lipa jak trzeba będzie mieć meldunek. Bo jak wynajmujesz mieszkanie to nikt cię w nim nie zamelduje. Ale skoro składam pit do US Warszawa i wskazuje że mieszkam w Warszawie mimo że nie jestem zameldowana i moje podatki idą do Warszawy to co?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
super sprawa ale dla mnie to za długo troche
No długo długo ja tez bym nie mogła tyle czekac ale zdaje sobie sprawę ze sa pary których nawet na IUI nie stac a co dopiero na in vitro.
Ja sie ciesze wlasnie ze moj lekarz chce teraz jak sie okaze ze 4 IUI sie nie udała to szybko protokół do in vitro pisać zeby badania byly wazne bo tak to znowu czekanie za wynikami itp a tak w marcu moze bede po in vitro. Teraz z czasem zaluje ze sie zdecydowalam na IUI. 4 miesiace zlecialy i nic z tego nie wyszlo...suma sumarum kosztow IUI, dojazdów, wizyt i lekow to już bym byla po in vitro....ehh

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytam teraz jak tu piszecie,ze IUI to.strata czasu wiec czasem mysle czy warto sie angazowac ? Czy sprobowac raz ? Mi wypadnie w ostatnim tygodniu stycznia..oczywiscie pierwszy raz robiona...
 
Do góry