reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

15935621_851846754957951_1943901033_n.jpg
Dziewczyny,dostałąm prośbę na fb. wysyłam Wam też
 

Załączniki

  • 15935621_851846754957951_1943901033_n.jpg
    15935621_851846754957951_1943901033_n.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
O to nie zazdroszczę, u mnie w sumie katar głównie no i głowa, ale to od kataru i ucho trochę. Mierzyłam teraz temp i 37,4 kurde, mam nadzieję że się nie rozwinie. Wieczorem zawsze człowieka bardziej rozkłada. Najgorsze że jutro muszę do gina jechać na wizytę bo zwolnienie się kończy i leki a on coś o urlopie mówił. Mam nadzieję, że to wyjście i jazda mi nie zaszkodzi.
No ja jestem w fazie wzrastania temp. Mam dreszcze i ostatnie mierzenie pod 38 st. :-(

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
India ja nie polubiłam bo ta temp... :/ współczuje.

U nas młody trochę jeszcze kaszle, a Amelce rzęzi w nosku. ale po za tym odpukać ok. Ale zaczęło sypać i strasznie wieje
 
A mnie dopiero teraz atakuja pociążowe niedobory i skutki , juz mnie ząb boli i włosy tak strasznie wypadają od 2 dni, do tego mam łupież , ostatni raz to wszystko miałam po ciazy z synem , i wcześniej po córce , po za ciążami nigdy nie miałam ani wypadania włosów ani łupieżu ani dziury czy problemu z zębami :-( muszę to wyleczyć bo jestem bez życia ☹️[emoji17][emoji47][emoji24][emoji29][emoji25]
Dobranoc dziewczynki [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie biorę tyle ile do tej pory tego magnezu a zobaczę co na wizycie powie lekarz. Chyba na żadną wizytę nie czekalam aż tak jak na tą :) No ale to jeszcze1,5 tygodnia
 
Ja biorę aspargin 2x2 tabletki chyba że coś czuję niepokojącego to jeszcze w południe. Czasami mi się napina brzuch ale to chwilowe jest. Czytałam ostatnio ze czasami to może nawet kilka godzin się napisać i mam.nadzieje że u mnie tak nie będzie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
India, Viola fluidki na wyzdrowienie[emoji517][emoji517]

Boszzz, a mi sie zrobil zator. Kuzwa boli, najgorsze ze to od spodu jest guz i to spory. Magda go nie zciągnęła. Nie ma bata żeby ręcznie zszedł.

________________________
[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Do góry