reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Paraplu grupa tam na pewno zamknięta? Wolałabym żeby moi znajomi nie wiedzieli o moich Sparkowych staraniach :p
Ja podobnie... :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
@NeSSi ja jeżdżę taką bryką już drugi raz, prowadzi mi się lepiej niż x-landerka, i na pewno lżejszy jest, ale... koła mają taką dentkę, że masakra :o w obydwu przyypadkach moi szefowiee po ok 6miesiacach po peknieciu ich wynieniali detki na inne, bo te to cienkie takie, że masakra :D oby Lux nie pękły :D
od wrzesnia zeszlo nam powietrze w naszym i musielismy pompowac i to prawada co pisano na forach o barleccie, ma slaby dostep do wentli do pomopwania :oo: ogolnie wozek wart kasy i napewno zostawie do kolejnego dziecka :)
 
reklama
Do góry