reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Link do: Google Sheets - create and edit spreadsheets online, for free.

Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza, a tam gdzie brakuje danych, to mi podajcie :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
mi tylko brakuje, że o czwarte się staram... no i info, że się udało, ale to chyba dopiero później... albo wcale


Przepraszam was dziewczyny jeśli któraś uważa mnie za jakąś durną przez to ze chce córeczki i tak planuje a wy się długo staracie I dla was mało ważne czy chłopiec czy dziewczynka poprostu żeby było.ja mam już dwóch chłopaków i bardzo chciałabym córeczkę ale szanuje wasze uczucia dlatego niechce żebyście mnie źle odbieramy.
nie odbieramy i życzymy z całego serca... tu nikt nie będzie Cię oceniała - sama przy trzeciej ciąży marzyłam i celowałam w córeczkę i się udało:)

Dziewczyny chcialam isc w pon do mojej ginekolog ale strasznie mnie polozna obsmarowala jak jej powiedzialam ze musze miec l4 od pon.... Zapisalam sie do gliwic do pani doroty kuglin czy wiecie moze cos o tej pani
pyzunia - kochanie, a co tej kretynce do tego, że Ty potrzebujesz l4? czy zapytała Cię chociaż o warunki pracy, samopoczucie, cokolwiek? było się wyżyć, miałaś okazję odreagować stres z ostatnich lat... ja bym jej dała elegancki popis możliwości kobiety w ciąży
 
Miało być mrowienie w dole brzucha a nie mówienie heh ach te słownik. Ja mam nadzieje ze to forum i wy kochane przyniesiecie mi szczęście. Według tabeli jestem najmłodsza aż w szoku jestem ale tu same spoko babki widzę są

Ja tez mam 24 ale tylko do 28.01 [emoji23][emoji16]

Same spoko babki to prawda [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi tylko brakuje, że o czwarte się staram... no i info, że się udało, ale to chyba dopiero później... albo wcale




nie odbieramy i życzymy z całego serca... tu nikt nie będzie Cię oceniała - sama przy trzeciej ciąży marzyłam i celowałam w córeczkę i się udało:)


pyzunia - kochanie, a co tej kretynce do tego, że Ty potrzebujesz l4? czy zapytała Cię chociaż o warunki pracy, samopoczucie, cokolwiek? było się wyżyć, miałaś okazję odreagować stres z ostatnich lat... ja bym jej dała elegancki popis możliwości kobiety w ciąży
No powiedziala mi ze pracodawca mi musi stworzyc warunki dla mojego stanu i ze pani doktor strasznie nie lubi dawac l4 bo ciaza to nie choroba moj maz sie wko....wil i zapidal mnie do medicover w gliwicach pani kuglin tylko teraz sie martwie jak to potem z badaniami wyglada czy moge miec z tamtad skierowanie a badania typu krew i mocz moge zrobic u siebie w rejonie ?
 
Dziewczyny mam takie pytanie wy to wiecie wszystko a ja tak mało się znam chodzi mi o to ze dziś mam 11 dc i mam sluz przezroczysty jak kisiel ale zabarwiony jakby krwią i teraz mi powiedzcie czy to znaczy że za kilka dni będzie owulacja czy ze już blisko czy jak?wczoraj dzialalismy z mężem i niewiem czy znowu dziś działać czy już nie?licząc ze metoda na dziewczynkę jest prawdziwa to czy za 2 dni już nie będzie za późno?sorki dziewczyny za takie głupie pytania ale kto pyta nie błądzi ;)
Wydaje sie ze rzeczywiscie ten zabarwiony sluz oznacza ze juz owulacja nastapila! Kciuki za dziewcyznke :)

Muszę nad tym popracować, ale dziewczyny, które mają braki, bardzo proszę podeślijcie mi dane, to wkleję :)
Ojej, a kto mnie wykopał z tabelki?? :)
@7.02.2017, Bertha, Beata, 35 lat, 34cs, o pierwsze dzidzio

No powiedziala mi ze pracodawca mi musi stworzyc warunki dla mojego stanu i ze pani doktor strasznie nie lubi dawac l4 bo ciaza to nie choroba moj maz sie wko....wil i zapidal mnie do medicover w gliwicach pani kuglin tylko teraz sie martwie jak to potem z badaniami wyglada czy moge miec z tamtad skierowanie a badania typu krew i mocz moge zrobic u siebie w rejonie ?
Powiesz jej ze chcesz gdzie indziej zrobic badanie krwi, zeby ci dala takie zebys mogla je wykonac. A masz pakiet w medicover? bo w medicover by ci zrobili na miejscu za darmo, a jak skierowanie gdzie indziej, to pojecia nie mam jak to funkcjonuje , czy w ramach NFZ moga wystawic skierowanie, czy bedziesz musiala sobie placic...
 
Byłam wczoraj na monitoringu pierwszym. Nie ma żadnych pęcherzyków jeszcze. Trochę jestem zdezorientowana bo powiedziałam doktor ze liczę cykl od żywej krwi i ze dwa dni wcześniej miałam plamienia a ona do mnie ze powinnam liczyć już od plamienia... człowiek uczy się całe życie....

Zamiast od 2dc brać CLO to brałam wtedy od 4. Czyli wczoraj był 10 dc.
Patrzyłam na wcześniejsze monitoringi i w tym dniu miałam po kilka pęcherzyków małych a teraz nic... czy to wina mojego opóźnienia w tabletkach czy hormony mi szaleją dalej po robieniu? I nie będę miała owu?
Strasznego dola mam, w nocy spać nie mogłam... dobijcie mnie [emoji26]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Urośnie daj jednemu szanse
 
reklama
Przepraszam was dziewczyny jeśli któraś uważa mnie za jakąś durną przez to ze chce córeczki i tak planuje a wy się długo staracie I dla was mało ważne czy chłopiec czy dziewczynka poprostu żeby było.ja mam już dwóch chłopaków i bardzo chciałabym córeczkę ale szanuje wasze uczucia dlatego niechce żebyście mnie źle odbieramy.
Przed owu córka w owu synek
 
Do góry