reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ

19 - Moniczka2 - beta hcg
23 - Hanuta - pierwsza wizyta ciążowa
24 - zylwia - monitoring cyklu
24 - joko86 - monitoring cyklu
27 – anett96 – monitoring cyklu
30/31 – Mikaaaaa - beta hcg/test ciążowy
31 – evelevel – beta hcg

LUTY

27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Winston Churchill

Nowe dziewczyny czy dopisać Was do naszego kalendarza? :) Napiszcie kiedy co macie.
Jakoś coraz mniej nas w tym kalendarzu....

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia :)

Oska, wydaje mi się, że zbyt mocno się nakręcasz. Uwierz mi, będzie bardzo bolało jak okaże się że nie udało. Lepiej miło się zaskoczyć.

IUI nie jest takim rozwiązaniem że każdemu się udaje, tak jak Hanucie. Większości niestety się nie udaje jak to widać w wynikach głosowania.

Co do tabelki to u mnie nic się nie dzieje, czekam na okres 7.02 i będzie cykl z trzecią iui :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Hanuta gratulacje:)

Azjak: wysoka prolaktyna może być też wynikiem guza przysadki mózgowej (tak jest w moim przypadku). Możesz poprosić o skierowanie na rezonans.
 
Hanuta gratulacje:)

Azjak: wysoka prolaktyna może być też wynikiem guza przysadki mózgowej (tak jest w moim przypadku). Możesz poprosić o skierowanie na rezonans.
Właśnie wiem ze tak może być.. Do tej pory mialam max norma x2 a po bromku ok. Pierwszy raz mi podskoczyla ostatnio do 2 tys. I wlasnie dziś poprawialam wynik ( będę mieć po poludniu).A czy gin może dac takie skierowanie czy endo? Jaki masz wynik przy guzie? Tabletki Ci pomagają? Tzn zmniejsza się guz? A czy prolaktyna po za owulacją wpływa na płodność? Bo akurat owulke mialam w tym cyklu bez żadnych wspomagaczy..

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak tam dziś nastroje?

Ada jak Twoje zdrowie dzis? Lepiej coś?
Anett jak tam przygotowania do nowej pracy?!
Pewnie nie możesz się doczekać... Ja też będę szukała nowej pracy bo mimo iż nowe obowiązki przejmuję od poniedziałku to już mnie mój nowy dyrektor denerwuje... A teraz przy staraniach to stres nie jest wskazany jak wiadomo. I będę tęskniła za moja ekipą... To super ludzie... Buu...
Boję się że przez to moga być jeszcze mniejsze szanse na udaną IUI w następnym tygodniu (jeśli będzie).

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anett jak tam przygotowania do nowej pracy?!
Pewnie nie możesz się doczekać... Ja też będę szukała nowej pracy bo mimo iż nowe obowiązki przejmuję od poniedziałku to już mnie mój nowy dyrektor denerwuje... A teraz przy staraniach to stres nie jest wskazany jak wiadomo. I będę tęskniła za moja ekipą... To super ludzie... Buu...
Boję się że przez to moga być jeszcze mniejsze szanse na udaną IUI w następnym tygodniu (jeśli będzie).

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja póki co to uciekam myslami od tegoze zaczynam prace. czlowiek jak nie mial to zle a jak dostal to tez źle wiec glupi. A to dlatego ze stres poza tym mialam dluga przerwe! rok wdomu. po ciazy nieudanej juz mnie nie przyjeli.. napisz na priv ( jest tu taka opcja? ) czego szukasz.
No wlasnie tez sie boje ze stres kurde mi wplynie nie koniecznie dobrze na najblizsza iui :(
 
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ

19 - Moniczka2 - beta hcg
23 - Hanuta - pierwsza wizyta ciążowa
23 - Oska305 - beta hcg
24 - zylwia - monitoring cyklu
24 - joko86 - monitoring cyklu
27 – anett96 – monitoring cyklu
30/31 – Mikaaaaa - beta hcg/test ciążowy
31 – evelevel – beta hcg

LUTY

27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Winston Churchill
 
Do góry