reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Baśka - ale Kamil wielki facet. ja na szczęście mam już całą kolekcję snoopikową i nie muszę polować

Justa - czekam CIERPLIWIE na zdjęcia
 
reklama
Witam !!!

Byłam dziś z mężulem na łące troche się powylegiwać bo mieszkamy na poddaszu i w domu mam ponad 30 stopni- masakra.
Potem zadwonił ojciec ze szpitala i tak mi się trochę popłakało po jego telefonie. Mojej koleżance w zeszłym roku zmarła mama na raka- niedługo będzie rocznica.
A Milenka tak choćby chciała mnie pocieszyć, tak zaczęła fikać koziołki. Mężul ciągnie nockę dziś.
Ściskam Was dziewczyny
 
Witam
Nie daje juz rady w sypialni temp 31stopni- masakra.
Dzis w nocy Filip miał jazde nie spał prawie do 3,30...cały dzien zmeczona i oby dzis nie bylo powtorki, widocznie i jemu klimat nie słuzy

Kaska juz coraz blizej wyjazdu

Justynka musisz sie zmobilizowaac i cosik fotek wkleic bo ci zyc kobito nie damy
Zdrowka dla Liwusi

Monysia chyba masz podobnie jak u mnie z ta temperatura

Baska przeceny były na tych polkach na srodku sklepu , do kazdej rzezcy bylo przywieszona kołeczko - 30 lub 50%.
Czasem zdaza aise ze miedzy innymi rzeczami sa takie ciuszki z promocjami, trzeba szukac

Baska wow ale juz duzy ...ale ten czas leci

Dziewczyny podajcie mi Wasze gg po tym formacie nie mam od zadnej z was.

Lece pod prysznic bo zaraz umrę
 
Oj, u mnie tez w sypialni taka temperatura ze szok :szok: Sypialnie mam pod scietym dachem wiec koszmar :no: A ja mam dzis juz serdecznie dosc tego upalu bo dzis caly dzien bylam w robocie i siedzielismy nad woda, KOSZMAR :wściekła/y: Duchota, zero cienia i ooogrom rozwiezionych do granic dzieciakow :angry: :-(

Monysiu ja tez dzis jestem sama, tzn z Oliwka, bo G poszedl na nocke i wroci dopiero o 4 nad ranem :-(
 
martaglo dziękuję Ci za infoski, bardzo mi pomogłaś, w prawdzie jeszcze nie kupilismy fotelika ale juz mi łatwiej będzie zwracając uwagę na pewne szczególy:-):-), a gdzie sie podziałas tak w ogóle...:wściekła/y:??

monysiu trzymaj się i pozdrawiam CIe chłodnym powiewem wiatru na to Twoje poddasze....

Baśka ale fajne fotoski tego Twojego Kamiloska!!! szumny z niego facet!!!!

Justynko zdróweczka dla Liwci, a mocz do analizy dlaczego?? dlatego że
ma temperaturkę znowu, czy przypadkiem nie ma jakichś bakterii, tak?? wykuruj malenką i wklejaj zdjęcia:tak::tak:czekamy

Baśka nie wiem gdzie byłas w H&M ale ja na 3 stawach kupiłam tez własnie z przeceny -50% mojemu dziabągowi bluze i bluzeczke:tak:

ewcik życzę CI przespanych nocy...bo ja jak sie nie wyśpię to jestem zmierzła że lepiej nie zbliżać się bez kija..;-);-) a to moje gg 5374206 nie wiem czy Ci się przyda ale prosiłas to podaję ;-);-);-)

a mokkatke to podglądam na gg i widzę że bywa i to dość często :szok::szok:a tu zbytnio nie chce się udzielac, czy tak?? :confused2::confused2:

basienkaw ale sie ubawiłam jak wchodziłam na twojego bloga na fotosiku,....wyświetlił mi sie komunikat że wchodze na stronke z treściami erotycznymi...stronka moderowana....:-):-) nie wiem czy mieli na myśli ten Twoj śliczny brzusio,hmmm... no spojrzenie masz bardzo zmysłowe...może o to chodziło:-D:-D no i przede wszystkim gdzie Ty przytyłas??? kobietooooo????!!!!:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok: masz piękny brzuszek ale bez tego to raczej nie da się być w ciązy :happy2::happy2:

A teraz dwa zdania o mnie bo juz sie tak rozpisałam że szok...byłam dziś w tychach z moim kregosłupem...no cóż musze ćwiczyć siedziec prosto itp itd...słabe mięsnie grzbietu i brzucha..dostałam zestawik ćwiczeń i musze sie wziąść za siebie i tyle...
Mam do Was takie pytanko czy Wasze dzieciaczki pocą się na głowce, bo od pewnego czasu niepokoi mnie to trochę, a jak pytałam pediatre to powiedział mi że to normalne... nie wiem juz co mam myśleć a słone zacieki na foteliku samochodowym codziennie wzbudzają ten niepokój...chciałabym zaznaczyc że to nie tylko w te upały się dzieje..najczęsciej poci się Maciuniowi głowka jak zasypia...nie wiem co może byc przyczyną, mam nadzieję że to tylko taki jego urok...ze niektorzy pocą sie właśnie przez głowę...:unsure::unsure:
dobra na tym koniec, miały być dwa zdania...:rofl2::rofl2::rofl2: trzymajcie sie chłodno i do nastepnego pisania..papapapa buziaczki dla Was wszystkich i dla Waszych pociech
 
Witam,

Ja już jakoś egzystuje. Dziś w końcu zabieramy się za łóżko dla Soni. Jak będzie gotowe, to zrobię fotki, by pokazać nasze dzieło.

Trysia Sonia też się tak poci. Włoski na głowie zawsze mokre, przy takich upałach, myślę, że to nie jest nic niepokojącego.
My w domu trochę chłodniej, wczoraj wieczorem 29, a teraz 27 :-)

Basia Kamil rośnie jak na drożdżach - fajnie sobie stoi.

Justyna dużo zdrowia dla Liwi, mam nadzieje, że szybko jej minie, ja też jeszcze trochę się meczę. Wczoraj jak odprowadziłam Sonie do przedszkola miałam 38 gorączki...
Jak urodzinki nadal aktualne, to my się piszemy. Ja mam wolne, a Rafał ma sobie załatwić, więc będzie miał mnie kto zawieść.

Domiska u mnie było podobnie jak leciałam z Sonia, co prawda dużo krócej, ale przespała cały lot i jeszcze spać chciała, ale przy wysiadaniu się rozbudziła.
Witam w kraju.

Pozdrawiam,
 
nooo kobietki faktycznie mam niewiele czasku na forum tutaj :) To przez to,z e odwiedzamy rodzinke i znajomych ciagle :D
nawet jak do sklepu pojdziemy hehe to nas wszyscy tak zagaduja ze spedzamy tam 2x tyle czasu niz normalnie ;D

Przylecialysmy tak- tylko we dwie :)) lot w sumie trwal ponad 11 godzin:)pierwszy troszke ponad 2 i drugi jakies 9 godzinek :)
ale na szczescie zupelnie spokojnie bez zadnych dolegliwosci czy marudzenia :D

no babcia to o matkooo boskaa szaleje za mala :D hihi i tak jak justynka pisala nie wypuszcza jej z rak :D w ogole wszystkie ciocie i kuzynki to samo hihi :D taka padnieta jest czasami ze pada kolo 19stej i spi do 8 nastepnego dnia :D

a ta duchota to tragiczna.. nie cierpie takiego zaduchu :/ juz wole zeby slonce prazylo ostro ale zeby nie bylo tak duszno :/ w domu spie w samej bieliznie bez zadnego przykrycia :D mala tez bez zadnej kolderki czy kocyka bo tak duszno :/

zdjecia bede wklejala jakos w miare regularnie :D swoich zdjec za wiele tu nie mam ale moze wkleje jakeis co mam pod reka
to jak bylam w ciazy

a to jakos w "miare" niedawno


jak znajde wiecej to powklejam ;)
 
reklama
mokkate hehehe złapana na gorącym uczynku ;-)

Domiśka no to super ze niunia tak rewelacyjnie zachowała sie podczas lotu :-) świetne foteczki :-) Szczuplutka mamusia z ciebie ;-)

sadros to czekamy na foteczki łózka Soni :-)

Trysiu ja również słyszałam że to normalne u małych dzieci ;-) JeZeli lekarz powiedział ze to ok,to się nie martw :-) Moje gwizdy pocą się na główce,ale tylko w upał :-)
 
Do góry