reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
a kuku !!!!

tak więc po badaniu moczu i idealne i z czego ta gorączka nie wiadomo :-( lekarka mówi że to juz chyba na zęby jak nic nie wykazało w moczu nie tak więc obserwować i jutro chyba podjedziemy jak bedzie znów goraczkować do niej żeby ją oblukała !!!
Ale mi sie wydaje że tak broi ta górna 5 ale żeby aż tydzień czasu :baffled:
Trysia te badania to własnie po to aby zobaczyć czy nie ma jakiegoś zapalenia !!
Mokatka no nie tak mnie pod włos brać :eek:

Martaglo gratulacje !!!

MMM witaj !!! no to Grześ ma pierwszy swój poważny wypad bez starych zaliczony :-D fajnie ze zadowolony !!!

Sandros łózeczko genialne - super !!! robiliście na zamówienie czy kupne ??


normalnie topię sieęęęęęę
 
reklama
Hej Dziewczyny wieczorowa pora :cool2:

JA jestem dzisiaj padnieta jak nigdy. Wczoraj przez ta duchote nie spalam do 3 w nocy :eek:Doczekalam sie powrotu G z nocki i razem dopeiro zasnelismy a o 6:40 moja corcia urzadzila mi juz pobudke:no: Tylko 3,5 godziny snu :angry::baffled: :-(Padam na pyszczek:-(

Mokkatko oby tak dalej! moze jak dluzej postrajkujesz to sie Justyna w koncu nad nami zlituje i wrzuci kilka fotek :-D:-D:-D

Justys doczekamy sie:confused::angry:;-)Duuzo zdrowka dla Liwciorka:happy2: Zeby to spadkudztwo wiec ja uweirze w to ze ta dluga temperatura moze miec zwiazek z nowymi zabkami :tak:Oliwia caly czas zabkuje ale ona ma znowu zawsze okropny katar, tak dlugo az zab sie przebije, czasami ponad tydzien :baffled:

Monysiu ladnie wygladasz :happy2:widac ze ciaza Ci sluzy :tak:Nie zamrtwiaj sie tak wynikami Taty bo Dzidzius potrzebuje spokojnej i usmiechnietej Mamusi, choc wiem ze w tej sytuacji jest to trudne :-(3maj sie! Jestesmy z Toba :tak:

Martaglo super lozko!! :tak::-) Ogladalam ostatnio takie na Allegro i baaaardzo mi sie spodobalo. Moze za pare lat ja tez kupie takie Oliwoskowi :happy2:no i co najwazniejsze-GRATULACJE! wiem jak ciezko jest zrobic teczke i sie obronic, moja mam bronila sie w zeszlym roku. Jeszcze raz gratki:-)

Oliwka a Ty gdzie sie ukrywasz?? Czyzby juz na porodowce:confused::unsure::wink::biggrin2:

Anian to paskudny wiatr musial u Was byc:szok: Mam nadzieje ze kolana nie sa mocno pozbijane ;-)


AAA! Bylismy dzisiaj u pani doktor na kontroli i Oliwia wazy juz 9550g i ma 77cm wzrostu :-) No i widac bardzo mocno ze ida Jej kolejny zeby :eek: Gorne trojki:-(
 
Postanowiłam się pochwalić swoim basiorkiem :-) zdjęcia zrobione wczoraj

A wogóle jak tam nasza Oliwka ??? Może już urodziła a ja nie wiem ??? Ostatnio jej nie ma na forum, wiecie coś ???

ale sliczny brzuszek, normalnie taka piłeczka kochana, ciekawe czy jeszcze duzo do dnia porodu ci urosnie, bo juz w chwili obecnej jest big :)

Monysia no no no ale ta lokatorka sie rozpycha, pokażny brzusio !!!!
a teraz z pewną nieśmiałością wklejam kilka zdjęć !!!

ekstra fotki, nie pwoiem ze nie... normalnie zazdroszcze :)
 
1. Zobaczcie jak ladnie juz raczkuje:-)
2. OO! Wnogi! Zauwazyli ze chce uszczypnac Babcie gdy spi :szok::-D
3. Uwielbiam rozwalac budowle z klockow :rofl2:
4... nawet z rzutu :-D:-D:-D
5. A to sliczne poncho dostalam od Babci, podobno nalezalo jeszcze do mojej Mamuni :szok::-D:happy2:
 
hahahha dzieki !!! fajnie że sie Wam podobają to wklejam nastepną big porcję :-D;-)
( żart )

no trochę mnie poniosło :rofl2:

Mokatka to teraz jak sie rozpiszę to epopeję tu trzaśnie :szok:
 
6. Z moja kuzyneczka ktora ma dopeiro 8 miesiecy a wzay juz wiecej ode mnie :szok:
7. A tak sie wyglupiamy z moja ukochana Babcia :happy2:
8. Zobaczcie jaka mam sliczna nowa hustawke :tak:
9. Jaaaacie!! :szok::szok::-D
10. Hustaweczka-FULL wypas :rofl2:
 
reklama
Do góry