reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja wczoraj strasznie się pokłóciłam z M więc z seksu nici. Niby chciał ale jakoś ja tego nie widziałam. I zrobiłam mu awanturę i w sumie to dziwię się że ze mną gada po tym co mu powiedziałam...Nie wiem czy coś będzie dziś. Jakoś się nie nastawiam. Cykl stracony pewnie bo mi też się odechciało...dziś 10 dc czyli owu niby za 3 dni. Testów w tym cyklu nie robię. A śluz zaczyna powoli być rozciągliwy...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Joaszka jak zaczyna być rozciagliwy to macie jeszcze czas, godzić się i działać! ;*
 
@siwa84 jak tam? :)


My mamy bardzo kiepski okres w związku, jest tragicznie, mam już serdecznie dość, jeszcze ta przeprowadzka... już się dziś popłakałam w domu i u teściowej... chętnie bym rzuciła wszysto, wrrr.
 
@StorAnia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pysio do gory, cyc do przodu i cokolwiek sie nie stanie to jestes silna babka i poradzisz sobie ze wszystkim.
Zycze Ci spelnienia wszystkich marzen, tych wielkich i tych maciupenkich [emoji8]

Ktora miala wczoraj urodziny?! Nie pamietam [emoji33] wczoraj czytalam i juz mi wylecialo z glowy [emoji30]
Z calego serda przepraszam za skleroze.

Witam nowe starczki [emoji3][emoji3][emoji3] czujcie sie jak u siebie i zycze Wam abyscie srarczkami byly krotko [emoji1377][emoji1377][emoji1377]

@nimitii a co tam sie dzieje na wrzesniowkach, ze egresywnie jest? Haha czulam kuciamba, ze wrzesien nie bedzie dobrym terminem dla mnie [emoji23]

U mnie nuda, robie sobie testy owu i od przedwczoraj ciemnieje. Byly dzisiaj przytulanki ale z gumka [emoji30][emoji30][emoji30] chociaz w ostatniej chwili K chcial ja wyrzucic [emoji12] ale odezwal sie we mnie glos rozsadku. Czekam na czwartkowa wizyte.

A tak z innej beczki to pies mi sie zepsul [emoji23]
58a3e8e95f2b068b9b651b0bd7baf811.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StorAnia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pysio do gory, cyc do przodu i cokolwiek sie nie stanie to jestes silna babka i poradzisz sobie ze wszystkim.
Zycze Ci spelnienia wszystkich marzen, tych wielkich i tych maciupenkich [emoji8]

Ktora miala wczoraj urodziny?! Nie pamietam [emoji33] wczoraj czytalam i juz mi wylecialo z glowy [emoji30]
Z calego serda przepraszam za skleroze.

Witam nowe starczki [emoji3][emoji3][emoji3] czujcie sie jak u siebie i zycze Wam abyscie srarczkami byly krotko [emoji1377][emoji1377][emoji1377]

@nimitii a co tam sie dzieje na wrzesniowkach, ze egresywnie jest? Haha czulam kuciamba, ze wrzesien nie bedzie dobrym terminem dla mnie [emoji23]

U mnie nuda, robie sobie testy owu i od przedwczoraj ciemnieje. Byly dzisiaj przytulanki ale z gumka [emoji30][emoji30][emoji30] chociaz w ostatniej chwili K chcial ja wyrzucic [emoji12] ale odezwal sie we mnie glos rozsadku. Czekam na czwartkowa wizyte.

A tak z innej beczki to pies mi sie zepsul [emoji23]
58a3e8e95f2b068b9b651b0bd7baf811.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Paraplu, czy ja coś przegapilam? Czemu z gumką? [emoji18]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StorAnia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pysio do gory, cyc do przodu i cokolwiek sie nie stanie to jestes silna babka i poradzisz sobie ze wszystkim.
Zycze Ci spelnienia wszystkich marzen, tych wielkich i tych maciupenkich [emoji8]

Ktora miala wczoraj urodziny?! Nie pamietam [emoji33] wczoraj czytalam i juz mi wylecialo z glowy [emoji30]
Z calego serda przepraszam za skleroze.

Witam nowe starczki [emoji3][emoji3][emoji3] czujcie sie jak u siebie i zycze Wam abyscie srarczkami byly krotko [emoji1377][emoji1377][emoji1377]

@nimitii a co tam sie dzieje na wrzesniowkach, ze egresywnie jest? Haha czulam kuciamba, ze wrzesien nie bedzie dobrym terminem dla mnie [emoji23]

U mnie nuda, robie sobie testy owu i od przedwczoraj ciemnieje. Byly dzisiaj przytulanki ale z gumka [emoji30][emoji30][emoji30] chociaz w ostatniej chwili K chcial ja wyrzucic [emoji12] ale odezwal sie we mnie glos rozsadku. Czekam na czwartkowa wizyte.

A tak z innej beczki to pies mi sie zepsul [emoji23]
58a3e8e95f2b068b9b651b0bd7baf811.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Szkoda ze zdjęcie mi się nie ładuje :/
A generalnie nie ze agresywnie tylko jakoś tak nie wiem inaczej niż tu dziewczyny są fajne ale nie wiem tu jest tak fajnie swojsko nikt nikogo nie poucza nie wywyrzsza jesteście zawsze dla każdej. Może dlatego że z wami się zżyłam bardzo :)
 
reklama
Do góry