reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

To ja do niej powiedzialam ze kosztow nie ponosze jak peknie ale ona to spieta byla. A jak u Ciebie sytuacja mala nie wyskakuje jeszcze?
 
reklama
Zaraz bedziesz robila krzywa cukrowa to sie dowiesz czy masz z tym cukrem cos nie tak.

Dziewczyny duzo zalezy od tego co jemy dzien wczesniej u mnie nadczo przewaznie od 80do86 a faz mierze a tak 102 to ja w szoku a wieczorem zjadlam granata podobno tak podnosi cukier ze szok.
 
Inka ja też ostatnio gorszy czas i dlatego wzięłam się za dietę. Ale ja jeszcze nie w ciąży więc mogę.... A Ty jak jesz? Normalnie czy raczej się ograniczasz?
 
Hej wszystkim :-)
Jestem w 17 tc..To moja 3 ciaza. :-) Z pierwszej mam cudowengo synka Oskara.. Druga niestety była ciaza pozamaciczna (we wrzesniu 2016).. W listopadzie okazało się ze znow jestem w ciazy mimo że uwazalismy, wiadomo po zabiegu trzeba było poczekać jakiś czas na następna ciaze.. A tu taka niespodzianka :-) bardzo się cieszymy i mam nadzieję ze już nic złego nas nie czeka.. :-)
A ja rosne I rosne mimo że waga stoi.. Ale pewnie nie uniknione mi będzie dobić do 100kg pierwszy raz w życiu jestem trochę przerażona tym faktem bo mam tylko 160 cm uhh... Póki co bez komplikacji jedynie ciśnienie wywala mi na każdej wizycie.. Ale to syndrom białego fartucha... na ostatniej wizycie 170/100 A w domu mam 105/60..
 
reklama
Milo ze nas odwiedzilas ☺ dostalas jakies leki na to cisnienie? Skad jestes?
Czym nas wiecej tym lepiej ☺ a co do wagi to sie teraz nia nie przejmuj dzidzius najwazniejszy ☺
 
Do góry