reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Bo trzeba mieć dystans :-) hie hie
Można włączyć polskie napisy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Late92 Witaj:) Na kiedy masz termin?
Mi weekend minął spokojnie.Pospacerowaliśmy w pezerwach między opadami deszczu.Byliśmy też w Akpol Baby oglądać łóżeczka;)
Potrzebuję porady.Mam w końcu ten ciśnieniomierz i moje dzisiejsze pomiary to:
130/74 i puls 87
131/76 puls 77
Co myślicie?Jest ok?Pytam Was bo ja się kompletnie nie znam...
Mimi dostałaś @?


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciśnienie masz książkowe :-)
Termin porodu mam na 29 lipca. Polowkowe będę miała 16 marca na dzien dzisiejszy. Ale muszę zadzwonić do lekarza i zmienić termin bo zapomniałam ze mam kurs niemieckiego tego dnia.. mam nadzieję ze uda się na wcześniejszy termin przenieść wizytę.. Jutro będę wiedziała..
 
Dzięki Late92:* Lekarz na ostatniej wizycie przepisał mi leki 3x1 tabl.na obniżenie ciśnienia...Na szczęście ich nie wykupiłam. To chyba widok lekarza yak na mnie działa:/
Mamy ten sam termin porodu;)
Ja mam się umawiać na połówkowe w 18.tc więc za kilka dni będę dzwonić.Trzymam kciuki żeby udało Ci się przełożyć[emoji110]


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Late92:* Lekarz na ostatniej wizycie przepisał mi leki 3x1 tabl.na obniżenie ciśnienia...Na szczęście ich nie wykupiłam. To chyba widok lekarza yak na mnie działa:/
Mamy ten sam termin porodu;)
Ja mam się umawiać na połówkowe w 18.tc więc za kilka dni będę dzwonić.Trzymam kciuki żeby udało Ci się przełożyć[emoji110]


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ns ostatniej wizycie miałam 170/ok 100 już nawet nie pamiętam... Tak na mnie działają biale fartuchy haha.. Jeszcze dochodzi slaba komunikacja miedzy mna, recepcja.. Lekarz mowi po polsku, ale piguly tylko po niemiecku i to mnie bardzo stresuje ze ich nie rozumie... W domu do 120/60 ciężko dobić i mam tyle jak wypije kawę... zwykle mam 105/50+ i jestem wtedy bardzo senna...
powyzej 140/90 juz trzeba być czujnym..

Najlepiej mierz ciśnienie i zapisuj wyniki wtedy lekarz oceni czy potrzebne będą tabletki..

Siostra dała mi ostatnio dobry pomysł żebym przed wizytą piła melise I tak też zamierzam zrobić.. ciekawa jestem efektu..
 
Zuza ciśnienie dobre, ale pod koniec może Ci podskoczyć. Ja tak miałam. Od ok 7 miesiąca na dopegycie.

Ja dostałam @ i teraz już działamy ;) wg zaleceń co 2 dni. Owulacje przewiduje na niedzielę.... Ale może dziś kupię testy i będę robiła codziennie....
 
Hej :)
Rozumiem,ale lekarz już mi zapisał 3x1 dopegyt...
Mimi wszystkie mocno trzymamy kciuki a Wy bawcie się dobrze[emoji7]
Olenka,Paulina,Asia co u Was słychać dziewczyny?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi gdzies w powiadomieniach cos sie zepsulo i nie bylo ze pisalyscie. No ja teraz przez miesiac 2,5kg przytylam musze pol kg zgubic ☺

Ja jakis czas temu umowilam sie na wizyte na Nfz czekalam 2 miesiace prawie to jakos bylo jak mnie moja gin wkurzyla bo mi tej szyjki nie bada i wczoraj doszla kolejka . Powiem Wam ze odrazu czuc Nfz no ale szyjke mi zbadala tylko dlugosci nie mierzyla. Ja do 16 tyg bralam luteine i mialam wtedy swedzenie itd to minelo a teraz raz na jakis czas taki twarozek mi wychodzi ta lekarka powiedziala ze mam grzybice jak smok. A wiec teraz ide w czwartek do swojej gin i zmusze ja do badania ginekologicznego zobacze co powie. Malego mi nie miwrzyla wiec musze do czwartku czekac.

U mnie juz 28 tydz i przybylo juz 6,5kg ciekawe ile jeszcze przybedzie.

Zuza Ty opowiadaj o tym swoim slubie. Ja polowkowe mialam dopiero w 22tyg.
 
Asia to nie dużo przybralass. Tak trzymaj :)
Ja nigdy nie byłam u gina na NFZ. W ogóle to lekarze na NFZ są okropni. ... A jak pójdziesz prywatnie, zapłacisz to i pogada i miła jest.... eh tylko po co te składki płacimy
 
reklama
Do góry