reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ktory to Twoj cykl staran? Ja tez bylam pierwszy raz i nigdy wiecej tyle ze mi ta grzybice wypatrzyla najgorsze ze nie mam zadnych dolegliwosci jedyny pozytek z tej wizyty i puls malego zbadala bo juz za dlugo to mierzyc ona nie bedzie haha
 
reklama
O rany...Dlatego mnie przerażają wizyty na Nfz...
Mimi musi się udać tym razem:*
Moje dzisiejsze ciśnienie:128/76
No więc mój ślub[emoji12] To będzie bardzo skromna uroczystość,tylko my, świadkowie i teściowa do pilnowania chłopaków:) Później obiad i tort u nas w domu. I tyle[emoji14]
Jesteśmy razem szczęśliwi i bardzo chcemy zostać małżeństwem ale bez publiczności[emoji12] Ja nienawidzę być w centrum uwagi...Sukienki jeszcze nie mam,kupię w przyszłym tygodniu,bałam się że przytyję i wolę na ostatni moment kupić;)W ogóle ja jestem niesukienkowa,bezobcasowa więc to będzie na prawdę święto[emoji12]
Jutro mam edukację w szpitalu na temat cukrzycy ciążowej.Stresuje się bo nie wiem jak to wygląda.Dzisiaj zjadłam dwa ptasie mleczka[emoji31]


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia niby ten jest trzeci ale w sumie w styczniu to jedynie ze 2 razy było więc i szans nie było .... zobaczymy....
 
Mimi to jakie cos z Toba nie tak jak dopiero poczatek staran nawet tak nie mow.

Zuza sukienke biala kupujesz? Pewnie troche smutno ze nikogo od Ciebie nie bedzie co? Ja to juz 5 lat po slubie. A ja dzwonilam do swojej gin powiedziala ze bardzo dobra glukoza a prawie identyczna jak Twoja.
 
Z jednej strony przykro a z drugiej to dobrze bo pewnie bym się bardziej stresowała a oni by się śmiali z czegoś itp...Nie biała nie;) To tylko cywilny,poza tym jedno dziecko będzie z nami drugie w brzuchu;)
No widzisz...To tak jak z tym ciśnieniem...Mam dobre a lekarz zapisał mi dopegyt 3 x dziennie.

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cukier i tak bedziesz musiala powtorzyc po 24tyg. A jaka chcesz sukienke?
Ja mam nadzieje ze ta grzybice szybko wylecze.
Dziewczyny wiecie co jaki czas w pozniejszym etapie ciazy chodzi sie do gin ja teraz chodze co 4 tyg.
 
Ja chodzę co 3-4 tygodnie i lekarz stwierdził że powinniśmy się częściej widywać...Raczej powiem mu że mnie na to nie stać.
Nie wiem Asia...Podobają mi się popiele,beże i granaty.Zobaczymy co znajdziemy;)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ale się rozpisalyscie :)
Gratuluję ślubu :-) ja z moim też mieliśmy najpierw skromny cywilny, a po trzech latach zrobiliśmy wymarzony kościelny z większą publicznością :-) żałuję tylko że mój tato tego nie doczekał:( zmarł pół roku przed kościelnym..

Ja w pierwszej ciazy miałam co pozdrowienie grzybka i nie mogłam się go pozbyć.. teraz odpukac mam spokój :-)

Co do wizyt ja mam zawsze badanie ginekologiczne, mierzenie ciśnienia, pobieranie moczu (na miejscu co mnie zdziwiło bo w pl zawsze musiał być pierwszy po nocy) i ogólny wywiad jak się czuję.. po za tym miałam badanie z palca na cukier i wykluczenie chorób toksoplazmoza itp.. nie mam za to robionej morfologi co trochę jest dla mnie zaskoczeniem..
Polowkowe będę miała ok 21 tyg.

A co do wagi jak zmieszcze się z całą ciaza w 10 kg będę zadowolona bo tyle zejdzie od razu po porodzie.


A i trzymam ✊✊✊ żeby udało się zasiać fasolkę :-) mi się z jednym jajnikiem udało mimo że uwazalismy (cykl mi się przesunął ) tobie też musi się udać :) grunt żeby dobrze się bawić :p
 
reklama
Do góry