reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Witam się wtorkowo:)
Ale paskudna pogoda...
Wracam z edukacji.No więc dowiedziałam się że norma w ciąży po godzinie i po dwóch to 120...Dostałam materiału do poczytania i glukometr.Oczywiście mam stosować dietę.W gabinecie miałam cukier 81 po 2h po śniadaniu więc bardzo dobry;) A jak Wam mija dzień?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i u mnie srodkowy cukier za wysoki ale to jakas dziwna norma cos mi sie wydaje nigdzie w internecie takiej nie ma ja po 2 godz mialam rowno 120.

U mnie tez dzis pochmurno i spiaco. Ja dzis mam do szkoly rodzenia na cwiczenia ale jakos nie mam checi. Pojde ale jak znow bede zdychac 2 dni jak ostatnio to wiecej nie pojde.

Jutro wkoncu mam wizyte u swojej gin juz nie moge sie doczekac.

Co jeszcze dowiedzialas sie na tym szkoleniu? Kurcze cos z tym cukrem nie tak 75g glukozy to z 10 paczkow to nie mozliwe zeby po godz bylo do 120.
 
Nie wiem już sama...Babka z którą rozmawiałam to diabetolog niby powinna wiedzieć...Co się dowiedziałam?Że należy jeść 3 główne,zdrowe posiłki i dwie przekąski.Lepiej wypić szklankę pełnotłustego mleka niż więcej odchudzonego.W ogóle mam unikać odchudzonych produktów bo jest w nich chemia.Owoców też nie mam jeść za wiele bo to za dużo cukru,a wczoraj kupiłam pięknego ananasa[emoji24] Na śniadanie mam jeść np.jogurt z płatkami owsianymi albo dwie kanapki chleba razowego z chudą wędlina lub twarogiem i sałatą,ogórkiem,pomidorem...Mam badać cukier na czczo i dodatkowo 2h po głównych posiłkach.
To oby Pani dr zbadała Ci szyjkę i pokazała maleństwo:* Oby na zajęciach było fajnie tym razem:) Daj znać jak było!

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja juz po szkole rodzenia dzis bylo ok nie bylo tak ciezko o niebo inaczej niz ostatnio. Jedna z dziewczyn po ostatnich cwiczeniach dostala skurczy porodowych a dopiero 30 tydz w szpitalu lerzy jej szwagierka tez chodzi wiec mowila. Ja odrazu wiedzialam ze te cwiczenia to byl hardkor i ze ta baba noe wiedziala co czyni. Chyba sie wystraszyla i dzis bylo duzo lzej.

Jutro mam wkoncu wizyte noe moge sie doczekac.

Kiedy Zuza idziesz sukienki patrzec?
 
Hej dziewczynki ja juz po wizycie i mega szczesliwa☺
Maly dosc duzy bo dzis 27t2d i warzy juz 1338g wiec sporo.
Co do tej infekcji narazie nic nie wypisala zrobila stopien czystosci to tez dobrze zeby wiedziec co leczyc.
Wkoncu mam zbadana szyjke to dluga bo po prostej miala 3,78cm to pewnie normalnie dluzsza.☺ wiec jestem szczesliwa u mnie powiedziala ze cukier super.
Milego wieczorku dziewczynki ☺
 
reklama
Asia rewelacja! Super że jesteś zadowolona i wszystko z maleństwem dobrze.Jak masz jakąś fotkę to dodaj:)
Ja już nic nie rozumiem z tym cukrem...:/
Dziś byliśmy u teściowej na obiedzie.Generalnie dobrze się dogadujemy więc jest super ale długo się docierałyśmy;)
Zaraz powiemy synkowi o rodzeństwie.Nasze plany się posypały bo siostra męża powiedziała swojemu synowi a on by wyklepał Kubie...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry