reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Milo ze nas odwiedzilas ☺ dostalas jakies leki na to cisnienie? Skad jestes?
Czym nas wiecej tym lepiej ☺ a co do wagi to sie teraz nia nie przejmuj dzidzius najwazniejszy ☺
Leków nie dostałam bo wyjasnilam ze jak jestem u lekarza zawsze mam wysookie ciśnienie.. gdyby dał mi leki na zbicie chyba bym całkiem w śpiączkę wpadła w domu ratuje mnie kawa żeby nie spać cały dzień.. po kawie mam ciśnienie 121/64
Od roku mieszkam w Niemchech w offenbach am main :-)
Waga staram się nie przejmować ale to silniejsze odemnie ehh :p
 
reklama
Mimi nie objadam się na maksa. Tłustych potraw unikam bo mi szkodzą. Slodkie rzadko Jedyny problem to mało ruchu ...

Witaj Late. Ja tez w 17 tygodniu
 
Mimi nie objadam się na maksa. Tłustych potraw unikam bo mi szkodzą. Slodkie rzadko Jedyny problem to mało ruchu ...

Witaj Late. Ja tez w 17 tygodniu
:-)

Niedługo wiosna będzie więcej ochoty żeby wychodzić na dwór.. Ja tez mam mało ruchu póki co.. W de jestem trochę "samotna" tzn mam rodzinę Ale nie mam z kim iść na kawę czy na spacer oprócz synka i męża.. Niedługo zaczynam kurs niemieckiego i w koncu wyjdę do ludzi..
 
Late podobnie mam z samotnością. . .
zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia i takie wyjście to dla mnie mega wydarzenie. ..
Skąd jesteś?
 
Hej dziewczynki jak tam po weekendzie?

Kurcze ja od x czasu jem godzinowo a ostatnio nie moge sie zmotywowac i jem nie patrzac na godz nie wiem co ze mna zla jestem na siebie.
 
U mnie po weekendzie dobrze.. Ale mam dzikie sny.. wczoraj miałam koszmar ze poronilam bliźniaki i ze przez to trafiłam do wariatów... ciąże mam pojedynczą więc jak się obudziłam od razu spokój, ale sam sen był bardzo realistyczny, jakąś masakra..

Z jedzeniem w sumie teraz nie mam problemu jem tylko wtedy jak jestem głodna, między posiłkami nie podjadam.. W nocy też już nie muszę uzupełniać magazynu(wcześniej przez mdłości nie mogłam dopuszczać do głodu, potrafiłam wstać na siku i jak nie zasnelam w ciągu 10 min musiałam zjeść "sniadanie").. słodkie omijam A jak nawet coś zjem traktuje jak posiłek. :) uwielbiam też serki wiejskie mało wegli, dużo białka tak ze jak sobie czymś nie pojem dobijam serkiem i waga nie rośnie A dzidziuś rozwija się prawidłowo :-) niedługo polowkowe :-)
 
Asia nie podjadaj bo waga poleci szybko w górę A zbić ciężko. Sama wiem bo przytylam w ciąży 26 kg a straciłam póki co 17.... Ale Bujam się tak 4 lata...
 
reklama
Late92 Witaj:) Na kiedy masz termin?
Mi weekend minął spokojnie.Pospacerowaliśmy w pezerwach między opadami deszczu.Byliśmy też w Akpol Baby oglądać łóżeczka;)
Potrzebuję porady.Mam w końcu ten ciśnieniomierz i moje dzisiejsze pomiary to:
130/74 i puls 87
131/76 puls 77
Co myślicie?Jest ok?Pytam Was bo ja się kompletnie nie znam...
Mimi dostałaś @?


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry