reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Addunnia, emilianka, ale super ze zaczynacie juz procedurę... ja musze czekać na to histero :(
Wy miałyście histero?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Dziewczyny, a czy możecie powiedzieć od czego zależy czas stymulacji i punkcji? Czy długość cyklu ma tu jakieś znaczenie?
 
[emoji102][emoji102][emoji102][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]24lata??i ile lat sie staracie ? Przykro mi bardzo ze tak mlody wiek i JuZ problemy ,choc w sumie mozliwe ze Ja tez JuZ je mialam a dopiero odkrylam w wieku 33 lat I zanim ciaza to nastepne 4 lata ......


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ponad 3 lata się staramy, jesteśmy prawie rok po ślubie, u nas słabe nasienie.. Do kliniki poszliśmy jakieś pół roku temu, wiem że niektórzy staraja się 10 lat, my 3 ale nie chcieliśmy dłużej czekac.. Po prostu za każdym razem gdy widziałam jedna kreskę na teście było coraz gorzej. Tym bardziej że koleżanki z którymi studiuje są w ciazy, jedna bliźniaki, ciągle pytają kiedy my będziemy mieć dziecko..:( Jest ciężko, ale mam nadzieję że i nasze Marzenie się kiedyś spełni
 
Peeggy bardzo mi przykro. Trzeba znaleźć przyczynę...

Pixi i jak po wizycie? Coś wiadomo?

Koniczyna82: jak się czujesz po transferze? Teraz czekamy! Zaciskam kciuki!
 
Ponad 3 lata się staramy, jesteśmy prawie rok po ślubie, u nas słabe nasienie.. Do kliniki poszliśmy jakieś pół roku temu, wiem że niektórzy staraja się 10 lat, my 3 ale nie chcieliśmy dłużej czekac.. Po prostu za każdym razem gdy widziałam jedna kreskę na teście było coraz gorzej. Tym bardziej że koleżanki z którymi studiuje są w ciazy, jedna bliźniaki, ciągle pytają kiedy my będziemy mieć dziecko..:( Jest ciężko, ale mam nadzieję że i nasze Marzenie się kiedyś spełni

Ta fatalna nieplodnosc dotknac moze kazdego czy to mloda kobiete czy starsza ;((;, to bardzo smutne ;(
Trzymam kciuki mocno natalko!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie odebrałam wynik amh i jest 7,75 ng/ml . Z norm na wyniku wyczytalam że w moim przedziale wiekowym to w normie. A mi się wydaje że to dość dużo.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry