reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny! Jestem w 9 tygodniu i niestety walczę z krwiakiem. W tamtym tygodniu mocno krwawilam jeden dzień (horror). Od tego czasu plamilam codziennie na brązowo do wczoraj. Za mną 3 wizyty u ginekologa i dużo leżenia. Krwiak nie odkleja łożyska ale jest blisko niego. Maleństwo rozwija się pięknie. Wczoraj widziałam jak macha rączkami. Kolejna wizyta dopiero za miesiąc. Chyba zwariuje do tego czasu i umówię się wcześniej. Trzymajcie kciuki! Ja trzymam za Was wszystkie.
Niniuś, przesyłam dużo nadziei. Odpoczywaj. Ja też bym chyba miesiąca nie wytrzymała.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko o test Pappa. Umówiona jestem na usg i tydzień przed muszę zrobić badania krwi na pappa. Lecze sie prywatnie. Czy lekarz rodzinny może mi dac skierowanie do laboratorium czy to badanie wyłącznie odpłatne? Już się boję, bo wiek 35+ i zaczynam się nakręcać...
Ja też chodzę prywatnie, ale lekarz wypisał mi skierowanie do programu badań prenatalnych na nfz. USG i pappę miałam w tym samym dniu w szpitalu, tydzień później odbiór wyników. O ile pamiętam wiek powyżej 35 lat jest jednym z kryterium do udziału w tym programie.
 
Co do dedektora tetna Po wizycie serduszkowej czytalam recenzje ze jest fajny i zawsze mozna sprawdzic dzidzie ,moja kumpela nawet z aplikacji na phonie zaplacila grosze I tez sluchala dziecka tetna do konca ciazy ,Ja sluchajac jej co dzuen jej sms slysze slysze slysze wiesz to dziala itd ... itd .....stwierdzilam ze bede gorzej zyc sluchajac wciaz tetna ,bo to bardzo wciaga,ona poprostu oszalala chyva ,aby co dzuen sprawdzac czy serce bije Po dwa trzy razy za dnia ,mozliwe ze poprzez jej te diswiadczenia zrezygnowalam z kupna detektora tetna ,normalnie mnie stresowala JuZ wtedy kiedy to jeszcze nie bylam w ciazy ...
Niewiem jak ty kstharinka203 Ale kolezanka glupiala z tym detektorem ,raz dziennie byl obowiazkowy z rana przy sniadaniu sprawdzic .zdazalo Sue tez 3 razy za dnia o ile jej Sie przypomnialo ,zyla Tylko tym detektorem

Ale oczywiscie do was nalezy ostatnia decyzja ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do dedektora tetna Po wizycie serduszkowej czytalam recenzje ze jest fajny i zawsze mozna sprawdzic dzidzie ,moja kumpela nawet z aplikacji na phonie zaplacila grosze I tez sluchala dziecka tetna do konca ciazy ,Ja sluchajac jej co dzuen jej sms slysze slysze slysze wiesz to dziala itd ... itd .....stwierdzilam ze bede gorzej zyc sluchajac wciaz tetna ,bo to bardzo wciaga,ona poprostu oszalala chyva ,aby co dzuen sprawdzac czy serce bije Po dwa trzy razy za dnia ,mozliwe ze poprzez jej te diswiadczenia zrezygnowalam z kupna detektora tetna ,normalnie mnie stresowala JuZ wtedy kiedy to jeszcze nie bylam w ciazy ...
Niewiem jak ty kstharinka203 Ale kolezanka glupiala z tym detektorem ,raz dziennie byl obowiazkowy z rana przy sniadaniu sprawdzic .zdazalo Sue tez 3 razy za dnia o ile jej Sie przypomnialo ,zyla Tylko tym detektorem

Ale oczywiscie do was nalezy ostatnia decyzja ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A takie częste słuchanie szkodzi jakos dziecku?



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Witam wszystkie dziewczyny :biggrin2: jestem tu nowa, to pierwsze forum na ktorym wlasnie sie uaktywnilam. Jestem po transferze, w pon (12dpt) robilam bete, wyszla 736, ale problem, mam nadzieje, ze nie za duzy jest taki, ze na karcie informacyjnej mialam napisane ze mam brac luteine 2x3, fraxiparine 1x1, duphaston 3x1, i do dnia testu estrofem 3x1 i encorton 1x1. Moze i ja jestem za malo doswiadczona albo zbyt malo inteligentna, ale biorac pod uwage sposob w jaki bylo to opisane zalozylam ze od nastepnego dnia mam odstawic estrofem i encorton. Dla pewnosci we wtorek rano zadzwonilam do kliniki ale lekarz oddzwonil dopiero w srode rano kiedy juz pominelam 2 tabl estrofemu i 1 tabletke encortonu. Czy wiecie moze czy ma to jakis wplyw na bobaska? Lekarz powiedzial tylko ze mam dalej brac tak jak bralam. Plamienia zadnego nie ma, w pon ide na usg. Pocieszcie :errr:
 
Ostatnia edycja:
A takie częste słuchanie szkodzi jakos dziecku?



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Nie sadze ;)), ja nie kupilam bo Sie stresowalam cale ivf Po punkcji JuZ myslami bylam ze to koniec ,jak JuZ wkoncu test pozytyw i serduszko bije po myslalam poprostu musi JuZ byc dobrze i koniec i nie chcialam jak szalona rano nic nie myslec Tylko sluchac jej serca lub na koniec dnia tak samo bo to chore ....to bardzo wciaga !!!!taka mialam wizje ze tak Sue wydarzy poprzez dosw mej kumpeli,
Zdalam Sue Tylko na spotkania usg do usg potem od 15 tc polozna co msc mi nakladala swoj dedektor tetna wiec co msc Ja slysze ,a Po 30 tc co dwa tyg mam spotkania z polozna wiec starczy mi to plus Po 24 tc zaczelam czuc jej ruchy co Tydz ,dwa z coraz bardziej dotkliwsze i wiedzialam ze jest ok Ale np monitor Materac oddechu mam bo chyva spac nie bede ze strachu i patrzec czy oddycha a tak wlacze monitor i chyva bede spokojniejsza

To Tylko moje zdanie na temat dedektora tetna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie dziewczyny :biggrin2: jestem tu nowa, to pierwsze forum na ktorym wlasnie sie uaktywnilam. Jestem po transferze, w pon (12dpt) robilam bete, wyszla 736, ale problem, mam nadzieje, ze nie za duzy jest taki, ze na karcie informacyjnej mialam napisane ze mam brac luteine 2x3, fraxiparine 1x1, duphaston 3x1, i do dnia testu estrofem 3x1 i encorton 1x1. Moze i ja jestem za malo doswiadczona albo zbyt malo inteligentna, ale biorac pod uwage sposob w jaki bylo to opisane zalozylam ze od nastepnego dnia mam odstawic estrofem i encorton. Dla pewnosci we wtorek rano zadzwonilam do kliniki ale lekarz oddzwonil dopiero w srode rano kiedy juz pominelam 2 tabl estrofemu i 1 tabletke encortonu. Czy wiecie moze czy ma to jakis wplyw na bobaska? Lekarz powiedzial tylko ze mam dalej brac tak jak bralam. Plamienia zadnego nie ma, w pon ide na usg. Pocieszcie :errr:
Ja bralam encorton do wizyty serduszkowej. Potem stopniowo miałam odstawiamy. Estrofem odstawila tydzień temu czyli w 8tyg ciazy. Bralam w takich dawkach jak ty.
 
Ja bralam encorton do wizyty serduszkowej. Potem stopniowo miałam odstawiamy. Estrofem odstawila tydzień temu czyli w 8tyg ciazy. Bralam w takich dawkach jak ty.

No ja tez biore dalej, tylko we wtorek wlasnie mi sie pominelo :( nie znam sie na tym, a napisane bylo "do dnia testu" przy tych dwoch lekach...
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny :biggrin2: jestem tu nowa, to pierwsze forum na ktorym wlasnie sie uaktywnilam. Jestem po transferze, w pon (12dpt) robilam bete, wyszla 736, ale problem, mam nadzieje, ze nie za duzy jest taki, ze na karcie informacyjnej mialam napisane ze mam brac luteine 2x3, fraxiparine 1x1, duphaston 3x1, i do dnia testu estrofem 3x1 i encorton 1x1. Moze i ja jestem za malo doswiadczona albo zbyt malo inteligentna, ale biorac pod uwage sposob w jaki bylo to opisane zalozylam ze od nastepnego dnia mam odstawic estrofem i encorton. Dla pewnosci we wtorek rano zadzwonilam do kliniki ale lekarz oddzwonil dopiero w srode rano kiedy juz pominelam 2 tabl estrofemu i 1 tabletke encortonu. Czy wiecie moze czy ma to jakis wplyw na bobaska? Lekarz powiedzial tylko ze mam dalej brac tak jak bralam. Plamienia zadnego nie ma, w pon ide na usg. Pocieszcie :errr:
Raczej nie powinno mieć to żadnego wpływu, po becie wnioskuję ze zarodek zakopal się w endometrium. Badała betę jeszcze w środę? Jeśli nie to zrób to jutro i sprawdź czy przyrost jest ok

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry