reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poczytuje Was kobiety. Trzymam kciuki za Was wszystkie. Za rosnące bety, wchłaniajace się krwiaki i owocne stymulacje. Mnie niestety dopadł dół, to taki ze nawet sensu w transferze moich dwóch blastek nie widzę. Widzę dzieci i płaczę, nie z zazdrości a ze smutku nad moimi wszystkimi ciazami. Życie. W ubiegłym roku kupilismy dom z ogromnym ogrodem by dzieci miały gdzie biegać. Nawet okolice wybieralismy pod tym kątem, by było bezpiecznie. [emoji23] przynajmniej psy mają ubaw. Teraz już się nie nastawiam na sukces, co ma być to będzie. I chyba już testów wcześniej robić nie będę. Ściskam Was mocno.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
Kochana. Każda z nas to przeżywa. Ja przeszłam depresję. Leczyłam się ponad pół roku. Teraz niby beta jest ok. Pęcherzyk jest, ale co z tego. To jest mega stres. Po naszych przeżyciach to każdy dzień po becie, usg jest wyzwaniem.
 
Ja tez jestem w szoku! Przez lata brałam kwas foliowy, zwykły z rożnych firm, jakies zestawy witamin dla starających sie itp. Pozniej metafolin z solgara, pozniej przerwa i na początku stycznia zaczęłam B-Right z Jarrow Formulas i takie cuda wyszły



U nas podobnie, budujemy dom z myślą o większej ilości dzieci, a jak się nie uda i będziemy we troje to nie chce tam mieszkać w ogóle. Nikt mnie nie rozumie, a ja nie mam ochoty zajmować się wykończeniem itp, co ja w tych pokojach bede robić ...

Przejrzałam kalendarz i widze , ze troche nas tu będzie transferujących w marcu.
Czas szybciej minie czekając na te bety ;)

Dziewczyny, okazało się , ze moje zarodki zamrożone są w parach... przysięgam , ze nie pamietam żeby mnie ktoś o to pytał! Wcześniej podaliśmy dwa, teraz rozważałam podanie 1, a mi dr mówi, ze po dwa są... No kurde! Nienawidzę jak ktoś mnie stawia przed faktem, bez możliwości wyboru.

Przy ponad 30dniowych cyklach , będzie ok umówić się na kontrole 13-14 dzień? Czy lepiej 11-12? To w ogóle jedna wizyta i umówi na transfer czy więcej tych podglądów będzie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czytam o Waszych domkach i jakos mi sie smutno zrobilo. Ja z mezem ustalilismy, ze dopiero zaczynamy cos budowac jak bedzie pewnosc, ze bobasek przyjdzie na swiat. Dla nas 2 na razie wiecej nie potrzebujemy [emoji17] a z dobrych wiadomosci to zrobilam dzisiaj bete i od poniedzialku (12dpt) z 736,4 wzrosla dzisiaj do 3525


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam o Waszych domkach i jakos mi sie smutno zrobilo. Ja z mezem ustalilismy, ze dopiero zaczynamy cos budowac jak bedzie pewnosc, ze bobasek przyjdzie na swiat. Dla nas 2 na razie wiecej nie potrzebujemy [emoji17] a z dobrych wiadomosci to zrobilam dzisiaj bete i od poniedzialku (12dpt) z 736,4 wzrosla dzisiaj do 3525



Kikuli. Brawo.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też się wydaje, że przez to czekanie dostaje do głowy :-/
W niedzielę jadę do rodziny na obiad i kuzynka będzie w 7 miesiącu ciąży już myślę co tu powiedzieć, żeby nie jechać
Zawsze mozesz powiedziec ze prądkujesz paskudnie i ciezarnej nie chcesz zarazić. ;)
A tak seroio to ja bym jechala, darmowy obiad wokol ktorego nie rzeba palcem kiwnac nie jest zly i osobiscie nigdy nie pogardzę. Zawsze mozna sie zajac dokladką jak by atmosdera była nie teges.

A tak calkiem serio postaraj sie nie stresowac tak dziecmi. Jak kuzynka jest w 7 miesiacu bedziesz miala po niej mase zabawek i ubranek dla swojego, tak mysl.
 
Czytam o Waszych domkach i jakos mi sie smutno zrobilo. Ja z mezem ustalilismy, ze dopiero zaczynamy cos budowac jak bedzie pewnosc, ze bobasek przyjdzie na swiat. Dla nas 2 na razie wiecej nie potrzebujemy [emoji17] a z dobrych wiadomosci to zrobilam dzisiaj bete i od poniedzialku (12dpt) z 736,4 wzrosla dzisiaj do 3525


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry