reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana, trzymam mocno za Ciebie kciuki:* ja miałam takie klucie właśnie w ciąży, także wiesz... :)

Kochane, poniżej testy owu z wczoraj i dziś. Mam rozumieć, że owu od dziś prawdopodobnie 24-36h?

1488134846-aaaaaa.jpeg


relgx1hpw702se3x.png
Zeczysz tego swojego chłopa przy takich długich cyklach :)
 
reklama
Dziewczyny pomocy nie wytrzymalam i zrobiłam dzisiaj ok 17 test czyli ok 10dpo początkowo nic nie zauważyłam ale ok 19 jeszcze raz mu się przyjzalam i chyba widzę dosłownie cień cienia. Nie wiem co myśleć jutro rano zrobię kolejny test ale czy po 2h od zrobienia tego jest wgl czym się cieszyć? Już wariuje
 
Kurde kiedy miałaś miec @ dokładnie ?
4 dzień spóźnienia [emoji36] a na teście znowu biel... Kuźwa, wszystko mi się teraz poprzesuwa. Nie robię już testów, czekam grzecznie na łaskę matki natury [emoji19]
Poza tym nie musisz się upierać na ten doz! Jak jesteś w ciąży to każdy ci wyjdzie [emoji1] ja bymnpowtórzyła za 2 dni, beta ładnie przyrosnie to i kreska będzie piękna [emoji11] no albo beta, będziesz miała czarno na białym [emoji16]
 
Jejuś, boje się robić sobie nadzieję... Sam fakt, że pójdę po test wzbudzi nadzieję o 200%. No ale może kupię jutro test i spróbuję we wtorek rano... O ile @ wcześniej nie nadejdzie.



Hmmm... a kto może skierować mnie na takie badanie? Moja kuzynka robiła jeszcze testy z krwi, chyba Ige to się nazywa, twierdzi że dopiero na tej podstawie wykryli jej alergie. Słyszałaś o takich badaniach?



Od 6 dpo mam takie bóle. Dzisiaj jest 13 dpo. One (te bóle) nie są stałe. Pojawiają się co kilka godzin, czasem pod wieczór. Przypominają te przed @, ale nie promieniują mi na nogi (a tak mam przed i w trakcie miesiączki). Te są bardziej, jakby to napisać, ostre/kłujące. Tak jakby mnie ktoś ściskał za jajniki i potem próbował je rozszerzyć. Od wczoraj głównie właśnie prawy jajnik. No ale tak na prawdę to nic nie znaczy. To równie dobrze może być spowodowane zmianami hormonalnymi.

Ja tez mam takie bóle właśnie od kilku dni. Testuj kochana we wtorek. Kciuki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Ja testuje w piątek ... forum odczarowane to kto wie ... [emoji39][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry