reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a ja mam glupie pytanie do was, powiedzcie mi jak sie czulyscie po luteinie dopochwowej? Ja juz od trzech dni poradzic sobie nie moge :( tak mnie piecze i swedzi, smaruje mascia ale nic nie pomaga, takie rany juz mi sie pojawily ze krew mi troche leci :( a do wizyty u lekarza jedzcze tydzien i mysle czy wy tez tak macie czy tylko mi sie cos dzieje :( bede chyba chciala prosic lekarza o zmiane lekow, bo dlugo tak nie wytrzymam :(
Przechodziłam przez to. I pomogło mi podmywanie się po każdej wizycie w toalecie na siusiu i gdy czułam ze tabletki się uplynnily czyli jakieś 30 razy dziennie hehe. Używam płynu do higieny intymnej lagodzacego podrażnienia i jest ok.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przechodziłam przez to. I pomogło mi podmywanie się po każdej wizycie w toalecie na siusiu i gdy czułam ze tabletki się uplynnily czyli jakieś 30 razy dziennie hehe. Używam płynu do higieny intymnej lagodzacego podrażnienia i jest ok.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za odpowiedz, plyn do higieny uzywam, ale sprobuje myc po kazdym wyplynieniu tabletki i siku moze pomoze, suuper dziewczyny ze was mam, w domu nikomu nie mowilismy o in vitro i przez to nie mam sie nikomu zwierzyc oprocz was :)
 
Biore clotrimazolum ale jeszcze gorzej jest i juz mi krew z ran leci :( nie mam sil juz do tego wszystkiego cale zycie podgorke :( sprobuje jitro kupic ten linomag, orientujesz sie jaka cena jest tej masci?
OK. 10 zł i jest bezpieczna w aptece dostaniesz napewno , jest zielona i czerwona ja miałam zieloną,powiesz pani w aptece to Ci doradzić która lepsza ,napewno nie będzie Cię szczypać po niej.
 
mam nadzieje ze na to polipowate endo to leczenie antybiotykami pomoże..

Moze Cie to pocieszy, ze u mnie tez stwierdzono polipowate endometrium, mimo tego udalo sie jedno ICSI i urodzilam coreczke. Teraz byc moze uda sie kolejne, poki co beta pozytywna. A z endo nic mi nie robili, nie leczyli w zaden sposob...

Cześć Dziewczyny,

dziś jest mój 7 dpt i wczoraj wieczorem pojawiło się takie rózowo-czerwone plamienie :-( :-( jestem załamana czy to może być juź okres? bo to chyba już za późno na implementacyjne:-/ czy powinnam skontaktować się z lekarzem? pomoźcie, chce mi się płakać :-(

Olcia, u mnie na wypisie z kliniki jest napisane, ze implantacyjne moze pojawic sie miedzy 6 a 10 dniem po transferze. Sama mialam w 6dpt. Mysle, ze to jak najbardziej implantacyjne :)
 
:errr:Dziewczyny głupio mi o tym pisać ale czy nie zaszkodzi mojej kropeczce nocny orgazm?!
DObre pytanie :) tez ciekawa jestem :) maz zawsze moj sie smial ze jak zajde wciaze to rok spokoju bedzie mial :) a miesiac nie moze wytrzymac :) ale jeszcze nic nie dzialamy bo bez tego obolala jestem wiec cierpliwie czeka, ale ciekawa jestem czy mizna soe w ciazy poczatkowej kochac :p
 
DObre pytanie :) tez ciekawa jestem :) maz zawsze moj sie smial ze jak zajde wciaze to rok spokoju bedzie mial :) a miesiac nie moze wytrzymac :) ale jeszcze nic nie dzialamy bo bez tego obolala jestem wiec cierpliwie czeka, ale ciekawa jestem czy mizna soe w ciazy poczatkowej kochac :p
Kurczę nie wiem boję się. Ale w necie są różne opinie jedne ze nie można drugie z kolei ze to nawet lepiej dla zarodka. :szok:
 
A ja dopiero 7 dc, dłuży mi się ten czas do transferu strasznie... Jeszcze całe dwa tygodnie; ( Schudłam trochę, ale do 60 kg jeszcze 3 kg, może zejdzie - wczoraj upiekłam pyszny sernik z jogutru greckiego ze stewią, smakuje wybornie, mała słodycz bez cukru;) narazie biorę tylko estrofem dopochwowo i czuję się całkiem nieźle, każda wolną chwilę wykorzystuje na jakiś ruch, choćby umiarkowany, no i tak czekam na przyjęcie blastusia. Zarodki zostały zamrożone w 6 dobie, dzień przed transferem rozmrazaja, czyli w dniu transferu zarodek jest 7- dniowy czy 6- dniowy?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry