reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny,

dziś jest mój 7 dpt i wczoraj wieczorem pojawiło się takie rózowo-czerwone plamienie :-( :-( jestem załamana czy to może być juź okres? bo to chyba już za późno na implementacyjne:-/ czy powinnam skontaktować się z lekarzem? pomoźcie, chce mi się płakać :-(
 
Dziewczyny mam pytanie , bo z tego wszystkiegwszystkiego niezapytalam lekarza. Czy komórki które zostały niezaplodnione sa mrożone? Co z nimi się dzieje?
 
Cześć Dziewczyny,

dziś jest mój 7 dpt i wczoraj wieczorem pojawiło się takie rózowo-czerwone plamienie :-( :-( jestem załamana czy to może być juź okres? bo to chyba już za późno na implementacyjne:-/ czy powinnam skontaktować się z lekarzem? pomoźcie, chce mi się płakać :-(
Nie martw sie za wczasu
ja tez plamilam i okazuje sie ze testy pozytywne.czasami tak sie zdarza.nic jeszcze nie jest przesądzone.teraz wez nospe i relanium jak masz i lez spokojnie.wiem ze to nie latwe ale przechodzilam to samo a jak narazie wszystko jest w porzadku.moze zadzwon do lekarza i zapytaj o podwojenie dawki luteiny bo czasami niski progesteron powoduje plamienia
 
a ja mam glupie pytanie do was, powiedzcie mi jak sie czulyscie po luteinie dopochwowej? Ja juz od trzech dni poradzic sobie nie moge :( tak mnie piecze i swedzi, smaruje mascia ale nic nie pomaga, takie rany juz mi sie pojawily ze krew mi troche leci :( a do wizyty u lekarza jedzcze tydzien i mysle czy wy tez tak macie czy tylko mi sie cos dzieje :( bede chyba chciala prosic lekarza o zmiane lekow, bo dlugo tak nie wytrzymam :(
 
a ja mam glupie pytanie do was, powiedzcie mi jak sie czulyscie po luteinie dopochwowej? Ja juz od trzech dni poradzic sobie nie moge :( tak mnie piecze i swedzi, smaruje mascia ale nic nie pomaga, takie rany juz mi sie pojawily ze krew mi troche leci :( a do wizyty u lekarza jedzcze tydzien i mysle czy wy tez tak macie czy tylko mi sie cos dzieje :( bede chyba chciala prosic lekarza o zmiane lekow, bo dlugo tak nie wytrzymam :(
Ja miałam tak samo, lekarka mi zmiejszyla dawkę dowcipnej ale za to biorę zastrzyk codziennie z prolutexu .A ja smarowałamam clotrimazolum ale jak masz ranki to będzie szczypać ,to lepiej linomag (ja se wkładałam połówki wacików pomiędzy żeby mnie nie szorowało,dziwne ale pomogło)
 
reklama
Ja miałam tak samo, lekarka mi zmiejszyla dawkę dowcipnej ale za to biorę zastrzyk codziennie z prolutexu .A ja smarowałamam clotrimazolum ale jak masz ranki to będzie szczypać ,to lepiej linomag (ja se wkładałam połówki wacików pomiędzy żeby mnie nie szorowało,dziwne ale pomogło)
Biore clotrimazolum ale jeszcze gorzej jest i juz mi krew z ran leci :( nie mam sil juz do tego wszystkiego cale zycie podgorke :( sprobuje jitro kupic ten linomag, orientujesz sie jaka cena jest tej masci?
 
Do góry