reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mialam pierwsze usg 19dpt i jak do rze licze to byl 6 tydzien, bylo widac prcherzyk ciazowy i w srodku pecherzyk żóltkowy, zarodek mial 1mm. W pierwszym dniu 8 tyg mialam usg serduszkowe i ladnie bylo widac. W 7tc na pewno da sie stwoerdzic czy ciaza jest prawidlowo usytuowana, co do serduszka nie wiem dokladnie kiedy sie pojawia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo Ci dziekuje:) w takim razie w sobote juz zrobie pierwsze usg .przynajmniej bede pewna ze ciaza rozwija sie tam gdzie powinna
 
Piękne bobaski Anetko



1490631923-aaaaaa.jpeg

1490631931-aaaaaa.jpeg

Przedstawiam Wam moje dzieciaki.
Lekarz powiedział ze wszystko jest super, dał rozpiske jak schodzić z leków, co kontrolować i jeśli będzie ok to powiedział ze nie ma potrzeby juz do niego jeździć.

[emoji127] 28.10.2017[/QUOTE]
 
reklama
Czy dzisiaj mam liczyć jako 1 dpt, czy dopiero jutro jak to jest? Bo patrzę na tą rozpiskę co moje fasoli robią w dany dzień pt.
Dzisiaj sobie odpuściłem prysznic tylko zęby pizamka i lulu i nawet o te czynności się boję :p ale nic nie czuję, a sama czuję się bardzo dobrze i mam wrażenie jak by tego transferu nie było, ten dzień mi tak minął szybko chyba z tych nerwów. Dopiero pewnie jutro to ogarnę, że to Już po
 
Do góry