reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
India jak po zakupach?? Jaki rozmiar bralas?? Ja kupilam bluzeczki na 62/68 bo te 74/80 takie wielkie byly. Ale body i rampersy wzielam na 74/80 i body ok ale sie zastanawiam czy te rampersy nie beda nawet latem za duze. Ale znow te mniejsze moglyby byc za male juz na lato. Duzy przeskok w tych rozmiarach.

Kurcze, u nas słońce i nie moge sobie wyobrazić tego waszego sniegu. Mam nadzieje ze nas ominie :-)

Hej Marysiu. Jak po świętach?? Jak Madzia?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez proszyl snieg.

Viola, wzielam rampersy na 74/80 i mam nadzieje, ze na lato beda ok.
Body z krotkim 74/80
Spodnie 74/80
Bluzki 86/92
I kolezanka mi kupila body z dlugim 74/80, bo jak ja bylam to noe bylo jeszcze wylozonych

Spodni mam teraz za duzo, bo juz 8 par 74/80.

Szkoda, ze wszystko wrzucili w tych samych wzorach tzn bodziaki krotkie takie jak bodziaki dlugie i spodnie i rampersy i bluzki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No Amelka jeszcze wchodzi w pajaca 50/56 tego z tej biobawelny co kiedys byly w lidlu. On byl taki nadzwyczaj duzy :-) a body z tej bawelny mam 62/68 to jeszcze ma luzik. Dlatego boje sie o te rampersy zeby nie były za duze na lato.

Ooo to zakupy niezle zrobilas :-) ja aż tyle nie chciałam bo cos tam mam z tych wiekszych ciuszkow. A czemu az takie duze bluzeczki bralas??

Ja spodni mam i leginsow w sumie sporo. Ale bardzo fajna jakosc tych.ciuszkow, nawet moja mama tak stwierdzila. Szkoda ze lidla mam tak daleko bo bym pod koniec tyg sie jeszcze przeszła zobaczyc czy cos zostało.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam duzo rzeczy, bo poprzednio w lidlu tez ten rozmiar bralam :-)
Bluzki bralam duze, bo narazie uzywamy body, sa wygodniejsze i nie podjezdzaja do gory. Bluzki to tak przyszlosciowo bralam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Przylozylam teraz rampersa do małej to hoho za duze [emoji6] na pewno nam sie przydadza tak czy tak.
Ja w sumie zakładam bluzeczki bo albo body z krótkim i na to bluzka z długim albo body z długim i bluzka z krótkim :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry