reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To na jakiej podstawie wiedza ze zarodek jest w macicy? Patrzac tylko w pipke....?
Tez mialam usg caly proces transferu i widzialam je w pipetce i Po widzialam je na monitorze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oczywiscie piszac widzialam je w pipetce to widzialam tylko pipetke cienka ktora brali zarodki z beczek;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To na jakiej podstawie wiedza ze zarodek jest w macicy? Patrzac tylko w pipke....?
Tez mialam usg caly proces transferu i widzialam je w pipetce i Po widzialam je na monitorze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ehh nie wiem nie strasz mnie[emoji13] sprawdzali tylko w cewniku czy nie został zarodek. Trwało to wszystko bardzo krótko i nic nie bolało może prawidłowo włożony sprzęt zawsze gwarantuje dojście do macicy...nie wiem wiem tylko że w mojej klinice nie robią usg zapytam przy okazji lekarkę

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Jak to? mnie położna cały czas usg brzusznym monitorowała i lekarz też patrzył na monitor.

No ja myslalam, ze tak ma byc. Przed transferem jak lezalam na samolocie to tylko lekarz zrobil mi usg dopochwowe, a potem wlozyl wziernik i transferowal i tyle zadnego usg nie bylo. Myslicie ze to moze miec wplyw na wynik?
 
To na jakiej podstawie wiedza ze zarodek jest w macicy? Patrzac tylko w pipke....?
Tez mialam usg caly proces transferu i widzialam je w pipetce i Po widzialam je na monitorze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zauważyłam że co lekarz to inną techniką przy nieudanym transferze lekarz włożył USG dopochwowe i tak robił transfer, przy tym teraz udanym transferze położna trzyma USG na brzuchu dość mocno go dociskając a lekarz włożył wziernik i wpuszczał zarodki po wszystkim oddał cewniczek embriologowi i on sprawdzał czy czy jest pusty i zaglądnął do okienka i podziękował za udany transfer. Oczywiście przed transferem zostają okazane zarodeczki na monitorze.
 
No ja myslalam, ze tak ma byc. Przed transferem jak lezalam na samolocie to tylko lekarz zrobil mi usg dopochwowe, a potem wlozyl wziernik i transferowal i tyle zadnego usg nie bylo. Myslicie ze to moze miec wplyw na wynik?
Już sama nie wiem. Mam nadzieję, że nie. Nie sądzę, bo ta moja klinika raczej jest skrupulatna chyba by się takiego zaniedbania nie dopuścili...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja wlasnie mam wrazenie, ze u mnie objawy sie nasiliły, sa co prawda rzadziej, ale do 11 tyg nie wymiotowalam, a dalej juz mi sie kilka razy zdarzylo. Niestety lekow nie wymiotowalam wiec nie wiem co Ci poradzic


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No u mnie dziś masakra ,wyczytałam że mdłości mogą się nasila w 12 i13 tc bo beta hcg ma w tym okresie najwyższy skok,a tabletki dołożyłam dopochwowo.
 
Dziewczyny mam 3 razy dziennie luteine dopochwowo i mały kłopot się pojawił. Pieczenie i bol. Czy można temu jakoś zaradzić? Boję się infekcji. Bardzo dbam o higienę i uważam ż z tym aplikatorem, ale ciągle coś tam mi wycieka i tylko podrażnia
Z luteiną to tak jest ,mi też zaczyna piec ale to w środku,wcześnie dostałam specjalne globulki na receptę i pomogło do teraz :shocked2:
 
reklama
No ja myslalam, ze tak ma byc. Przed transferem jak lezalam na samolocie to tylko lekarz zrobil mi usg dopochwowe, a potem wlozyl wziernik i transferowal i tyle zadnego usg nie bylo. Myslicie ze to moze miec wplyw na wynik?
Dziwne co piszesz ja też przez cały transfer miałam Usg trzymała położna a na koniec zobaczyłam foto w monitorze.
A do transferu podchodziłam z pełnym pęcherzem
 
Do góry