reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jakie badania może powinnam jeszcze wykonać? Ciężko jest okropnie dlaczego ta walka jest taka trudna i pochłania tyle pieniążków?
Wiesz ja robiłam dodatkowo cytokiny, ana 1,2 i 3. Było podejrzenie choroby autoimmunologicznej wiec lezalam kilka dni na oddziale w szpitalach ale wykluczono wstępne podejrzenia. Ciężko zebrać wszystko bo ja ponad 3 lata biegalam po lekarzach.
Jest ciężko ale całe życie takie jest. Zawsze jakieś kłody rzucane są pod nogi ale musimy sobie z nimi radzić. I Ty też dasz rade. Silne z nas babki [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny odebrałam drugi wynik HCG w środę było 152,1 adzisiaj 398,1 progesteron 25,37. Czy mogę siepowoli cieszyc? czy ten przyrost nie jest zbyt duży?
Cieszyć się będziesz mogła jak zrobisz usg. Nie zalecam nadmiernej ekscytacji żebyś potem się nie rozczarowała. Mimo wszystko bardzo trzymam kciuki

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry