reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
Hej Dziewczyny ...
piszę.. bo myślę i myślę... że PIĘKNIE JEST SIĘ WSPIERAĆ... mimo niepowodzeń... mamy je większe lub mniejsze, bardziej lub mniej bolesne, niektóre niepowodzenia potwierdzają możliwość..a to tez sukces ... i dopóki jeszcze są jakieś szanse i chęci WALCZMY RAZEM :) Mało nas tu ..Szkoda.

Ja często tu zaglądam z nadzieją , ze coś poczytam o każdej z Was. To daje mi siłę , że nie tylko ja zmagam się co miesiąc z nadzieją i porażką ..walczę z myślami czy dać sobie spokój..czy jednak jeszcze powalczyć.

Jest wiosna...postanowiłam zawalczyć...choć jestem rozbita wewnętrznie...
Ale słońce..wiatr we włosach..uśmiech an twarzy ... organizm się budzi do "życia"...to kto wie ;)
 
Ansure masz racje kazde niepowodzenie boli[emoji25] kazda proba nieudana tez boli[emoji20] ...i tak naprawde nie ma dobrej recepty ani slow ktore będą w stanie kogokolwiek pocieszyc ale jest nowy dzien nowy miesiac nowa nadzieja i wsparcie tutaj na forum i naprawde to jest ważne [emoji6]wczoraj rano ryczalam razem z mężem i myslalam że to juz koniec starań ale dzisiaj sie obudzilam i pomyślałam co mnie nie zabije to mnie wzmocni a poza tym ja nie należę do osób ktore sie poddają [emoji6]
Dziewczyny trzymam za was wszystkie bardzo mocno [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ansure masz racje kazde niepowodzenie boli[emoji25] kazda proba nieudana tez boli[emoji20] ...i tak naprawde nie ma dobrej recepty ani slow ktore będą w stanie kogokolwiek pocieszyc ale jest nowy dzien nowy miesiac nowa nadzieja i wsparcie tutaj na forum i naprawde to jest ważne [emoji6]wczoraj rano ryczalam razem z mężem i myslalam że to juz koniec starań ale dzisiaj sie obudzilam i pomyślałam co mnie nie zabije to mnie wzmocni a poza tym ja nie należę do osób ktore sie poddają [emoji6]
Dziewczyny trzymam za was wszystkie bardzo mocno [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Przykro mi bardzo !
Wierze i tak ze sie uda .tymcxasem moze jakies badania pod kontem Czemu poronilas.... genetyka ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi bardzo !
Wierze i tak ze sie uda .tymcxasem moze jakies badania pod kontem Czemu poronilas.... genetyka ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja robilam badania genetyczne i problem jest u mnie ale od pozytywnego testu wlaczam lekarstwa i tak bylo teraz :) poprostu pecherzyk był i cialko żółte i niestety dalej się nie rozwinął: (

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja robilam badania genetyczne i problem jest u mnie ale od pozytywnego testu wlaczam lekarstwa i tak bylo teraz :) poprostu pecherzyk był i cialko żółte i niestety dalej się nie rozwinął: (

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze Ale byla ciaza!!!! Pewnie nastepnym razem zechce zostac;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze Ale byla ciaza!!!! Pewnie nastepnym razem zechce zostac;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oby tak było ;) i chcialabym zeby więcej z was moglo sie pochwalić pozytywnym testem juz niedlugo[emoji110][emoji110] [emoji8]wracam do miovarian jak tylko przestane krwawić [emoji110][emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oby tak było ;) i chcialabym zeby więcej z was moglo sie pochwalić pozytywnym testem juz niedlugo[emoji110][emoji110] [emoji8]wracam do miovarian jak tylko przestane krwawić [emoji110][emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

A to jak Sue bierze ten mrovarian? Bo jeszzze czekam na dostawe:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry