reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin popieram @Emzilka
Nam się udało zadziałać wczoraj. Przydałoby się jeszcze ze dwa razy w tym tygodniu, ale pewnie nie wyjdzie.
Nie mogę się dobudzić. Najchętniej poszłabym spać dalej.
Ale człowiek durny- nie wysypiam się od 3lat a marzy mi się dziecko a więc przedłużenie tego stanu permanentnego niewyspania
Wyśpisz się po śmierci[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczynki:)

@Lanvin czekamy i kciukasy zaciśnięte :)
@caltha U nas podobnie z tym działaniem. Albo Mała śpi z nami albo chora, albo siku albo coś jej się przyśni nie fajnego.
@cheebay śliczna córa :)
@Spark Jak zdówko?

U mnie taka sytuacja. Lutki nie biorę od dwóch dni. Jajnik prawy mnie kłuje, piersi lekko bolące a i nastrój jakiś taki spokojny jak nigdy przed @. A i mam straszną ochotę na przytulaski :p

upload_2017-5-23_7-39-55.png


Trzymam kciuki za Was dziewczyny.

Miłego dnia:)
 

Załączniki

  • upload_2017-5-23_7-39-55.png
    upload_2017-5-23_7-39-55.png
    9,1 KB · Wyświetleń: 410
Nie ma opcji[emoji6]przetrztmywanie jest nie zdrowe. A po stosunku zaleca się wysikać aby bakterie z cewki moczowej wypłukać[emoji6]
A jak bzykniemy się po przebudzeniu to nie pójdę przecież znów spać[emoji1]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, No pewnie
Zrobisz jak zechcesz [emoji5]
Nessi napisała jak u niej było, ja sie dopisałam ze u mnie tez zadziałało , po razie jakbyś wstrzymała nic by ci sie nie stało ale jak już napisałam każdy robi jak chce .
Trzymam kciuki aby sie udało mimo wszystko .
Lanvin a ty nie sikniesz?? Już od wczesnego rana podglądam i trzymasz w napięciu [emoji12][emoji12]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Witam się z rana. Ja dzisiaj w domu bo w nocy od 3:30 jak mnie zaczęło przeczyszczac to nie byłam w stanie z łóżka wstać teraz jeszcze straszne brzuch mnie boli. :( A jeszcze na dodatek termometr mi spadł i się zbil :/ Miłego dnia wam życzę :)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma opcji[emoji6]przetrztmywanie jest nie zdrowe. A po stosunku zaleca się wysikać aby bakterie z cewki moczowej wypłukać[emoji6]
A jak bzykniemy się po przebudzeniu to nie pójdę przecież znów spać[emoji1]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Nikt nie każe leżeć całą noc :p Ale 30 min można wytrzymać ;)
 
@Lanvin kochanie Ty moje :-) :) ja siedzę w krzakach, już po 24 więc 12dc, seksy nie rozpoczęte bo... jakoś tak wychodzi. I jakoś nie mogę się wstrzelic w klimat forum ;-) ;) odinstalowałam apke, dopiero dzisiaj zaczęłam mierzyć temp. Ale Ci kurna nie wybacze ze jeszcze nie widziałam twoich 2 kresek, a że będą to jestem pewna! A potem oddawaj brzuch, byle nie za szybko

@Docia1975 Tak bardzo zaciskam kciuki ze łooo!
@StorAnia Może kolejny test kochana? Bo to jednak podejrzane

Kocham. I uciekam nadal w krzaki, bo jestem aspołeczna:-) :)
Ale ja lubię jak jesteś z nami, a nie w krzakach :( moich dwóch kresek niestety nie zobaczysz, a przynajmniej nie w tym miesiącu :(


@Lanvin dawaj wykres, test, bhcg!!!! ;) :-D
Nic nie daje, bo temperatura spadła o 0,4 dziś....wczoraj nagle praktycznie przestały mnie boleć piersi, odechciało mi się spać, więc założyłam juz podpaske i czekam.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja lubię jak jesteś z nami, a nie w krzakach :( moich dwóch kresek niestety nie zobaczysz, a przynajmniej nie w tym miesiącu :(



Nic nie daje, bo temperatura spadła o 0,4 dziś....wczoraj nagle praktycznie przestały mnie boleć piersi, odechciało mi się spać, więc założyłam juz podpaske i czekam.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
@Lanvin, serio? Robiłaś test? :-( :( Ja też już czekam,Zrobiłam dzis rano i biało, jak w zimie, więc nic z tego, w dodatku @ wisi w powietrzu, bo czuję... :(
 
Ale ja lubię jak jesteś z nami, a nie w krzakach :( moich dwóch kresek niestety nie zobaczysz, a przynajmniej nie w tym miesiącu :(



Nic nie daje, bo temperatura spadła o 0,4 dziś....wczoraj nagle praktycznie przestały mnie boleć piersi, odechciało mi się spać, więc założyłam juz podpaske i czekam.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Może błąd pomiaru ?:(
 
Ale ja lubię jak jesteś z nami, a nie w krzakach :( moich dwóch kresek niestety nie zobaczysz, a przynajmniej nie w tym miesiącu :(



Nic nie daje, bo temperatura spadła o 0,4 dziś....wczoraj nagle praktycznie przestały mnie boleć piersi, odechciało mi się spać, więc założyłam juz podpaske i czekam.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Tule mocno,
 
reklama
Do góry