reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No to Mikallo, Kitqa kciuki. Faktycznie kształt czaszki może określać płeć.
Tutaj wklejam zdj:
1499940679-aaaaaa.jpeg

Tutaj macie właśnie narządy płciowe we wcześniej ciąży. Dlatego nie powinno się określać płci dziecka przed 12 tc a moim zdaniem 13 jest bezpieczniejszy
1499940727-aaaaaa.jpeg

A tu teoria nuba. Czyli ze płaski dziewczynki odstający chłopak. Warto popatrzeć przed usg prenatalnym bo wtedy jak lekarz pokazuje można samemu ocenić.
1499940786-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz doczytalam Mikallo że chcesz chlopca :)
Mam nadzieje że nam się to uda!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
kitqa, mikallo - gratuluje upragnionej płci :)

Dziewczyny ze wzgledu na to, że nie mam pojecią kiedy doszło do owulacji to mogę odliczać dni ciąży od stosunków które były? Tak dla mnie bo w kalendarzu zawsze zaznaczałam? Bo z bety wychodzi 2-3 tydzień.
 
20170712_185901-1.jpg
Przyszłamama. Do gina ide w srodę 19-tego, mam nadzieje że lekarka będzie wstanie "coś" zobaczyć.
Imama. Tak, chcielibyśmy chłopca do pary :) pokazalam im zdj najwczesniejsze jakie mam z 8tc i kilka innych, bo podobno po układzie czaszki i/lub szczeki potrafią odgadnac plec. Zobaczymy ^^
1499940618-aaaaaa.jpeg
U ciebie fajne zdj bo u mnie 6\7 tydz i takie ze sie nie wyznaly :-) ale ide we wt moze bedzie lepsze albo juz bedzie za pozno.a tu moje zdj
 

Załączniki

  • 20170712_185901-1.jpg
    20170712_185901-1.jpg
    399,6 KB · Wyświetleń: 1 112
aleksandra. Nie ma co gratulować bo to tylko sugestia jakieś Pani. Choć zawsze jest to promyk nadziei że może tak być[emoji7]
Tak czy siak dziekuję


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry