reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kitqa to masz wizytę dzień po mnie ;) na pewno lekarz już określi plec trzymam mocno kciuki za wymarzonego synka ✊✊✊
Mikallo oby dziewczyny miały racje i na prenatalnych potwierdził się chłopczyk ;)
 
reklama
Dzieki dziewczyny ale tak jak pisze @kitqa to tylko sugestja jakiejś dziewczyny, ale przyznam, że mam przeczucie,że bedzie syn. No i jak juz o teoriach mowimy to córa zostala poczęta z owulacji z prawego jajnika a teraz owulacja była z lewego wiec zobaczymy. Dam znać czy teoria się potwierdzi ;) pierwsze prenatalne mam 10.08. To bedzie skonczony 13tc wiec może juz cos zobaczy :D
 
Dzieki dziewczyny ale tak jak pisze @kitqa to tylko sugestja jakiejś dziewczyny, ale przyznam, że mam przeczucie,że bedzie syn. No i jak juz o teoriach mowimy to córa zostala poczęta z owulacji z prawego jajnika a teraz owulacja była z lewego wiec zobaczymy. Dam znać czy teoria się potwierdzi ;) pierwsze prenatalne mam 10.08. To bedzie skonczony 13tc wiec może juz cos zobaczy :D

No to powinnaś mieć na odwrót [emoji23] dziewczynki są z lewego chłopcy z prawego! Ale te teorie to jak kazda


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Imama dzieki, tak to prawda bede spokojniejsza i tak samo jak ty w dwoch poprzednich ciazach nawet przez mysl mi nie przeszlo na poczatku, ze cos moze byc nie tak, a tak juz 9 tydzien leci, a ja nic nie wiem :( tyle ze drugi miesiac nie mam @ i testy ciazowe pozytywne :)
I tak sie zastanawiam, bo wracam z polski 6.08 a to juz bedzie 13 tydzien lecial to nie za pozno na prenatalne? gdzies czytalam ze jak pozno to rozne dziwne rzeczy wychodza ,bo wyniki zawyzone czy cos, a chce zrobic badania, bo mam skonczone 35 lat tutaj tez jest to refundowane po 35 roku zycia, a ile w pl kosztuje?, bo sie zastanawiam czy moze w pl sie nie umowic z tydzien wczesniej, sama nie wiem co robic.
@Mikallo a roznie sie czuje, wczoraj rano narzekalam ze mdlosci wrocily od dwoch dni gorzej sie czulam, a teraz znow oszczedzaja mnie, jest lepiej, tyle ze apetytu nie mam ,jestesmy na podobnym etapie kwestia kilku dni, wiec widze ze podobnie i u ciebie raz lepiej, raz gorzej poki co najgorszy byl zeszly 8 tydzien u mnie przynajmniej. tyle dobrego ze schudlam 1.5 kg przez te mdlosci ,ale i tak pewnie nadrobie za chwile :D
 
reklama
Myślę że w Polsce w Rudzie Śląskiej w Genomie jakieś 200 góra 300 zł prenatalne myślę a jak jest gdzie indziej nie mam pojęcia
 
Do góry