reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielka przeczucia często są uzasadnione. Ale może faktycznie poczekaj do 14 dpo i wtedy zrób i jak to ciąża to napewno wyjdzie. Trzymam kciuki! Bo różnie z tymi testami jest.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kitqa chyba chciałaś chłopca o ile pamietam?
Z którego tc masz zdj?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja tez się dolaczylam do gupy ramziego na fb ciekawe co mi podpiszą ;) @ana jak sie czujesz?
@kitqa fajnie by było gdyby siw u Ciebie sprawdziło. Chyba tylko my 2 planowaliśmy chłopców ;)
Ja myślałam, że obiawy mi minęły a tu od rana mdlosci powróciły i bol brzucha ehh a jestem z małą sama do 18:00 :(
 
reklama
Przyszłamama. Do gina ide w srodę 19-tego, mam nadzieje że lekarka będzie wstanie "coś" zobaczyć.
Imama. Tak, chcielibyśmy chłopca do pary :) pokazalam im zdj najwczesniejsze jakie mam z 8tc i kilka innych, bo podobno po układzie czaszki i/lub szczeki potrafią odgadnac plec. Zobaczymy ^^
1499940618-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Do góry