reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kochaniutka :) Widzę, że "po cichu" chciałaś nam zrobić niespodziankę :p Dziwi mnie fakt, że lekarze na naturalnym cyklu nie dają np ovitrellu, żeby pęcherzyki pękały i nawet u dziewczyn, które nie miały problemu z owulacją często te pęcherzyki nie pękają... A tak to po ovitrellu są chyba większe szanse na ustalenie dokładnej daty owulki i potem transferu...
Co do sztucznego cyklu to ja właśnie na nim jestem i od 2dc mam plastry oesclim (1 co 4 doby) i od 3dc estrofem 2x1. Czy będzie powodzenie, tego sie dowiem za jakieś 2 tyg :p
O to Ty juz w trakcie. Rewelacja :-) nie,nie mialam sie Wam przypomniec po transferze ale sie nie udalo ;-) i potrzebowalam sie wyciszyc bo nie umialam ani myslec ani rozmawiac o niczym innym jak in vitro. I troche sie udalo :-) ja mam brac tylko od 2dc cyklu estrofem 3 x 1 i ok 10 dc wizyta.
A Ty kiedy??
 
Hej ja miałam na sztucznym i za 1wszym razem zaczełam brać leki od 2dc -Acard,Progynove,Encorton w 10dc do 13 dc miałam przyjechać na wizytę po wizycie doszły mi kolejne leki którę miałam brać od 14dc -Luteina,Duphaston a 17dc miałam jechać na transfer.Mowię do mojej gin że boli mnie jajnk chyba mam owulacje w lewym jajniku a ona do mnie ze owulacji na pewno nie miałam bo leki mi wstrzymały.
I jaki rezultat??
 
O to Ty juz w trakcie. Rewelacja :-) nie,nie mialam sie Wam przypomniec po transferze ale sie nie udalo ;-) ja mam brac tylko od 2dc cyklu estrofem 3 x 1 i ok 10 dc transfer.
A Ty kiedy??
u mnie dziś 8dc, jutro idę na wizytę sprawdzić co tam się wyprawia :) miałam iść 10-12dc ale teraz będzie weekend a w pn szczerze mówiąc nie mam za bardzo jak się urwać z pracy... U ciebie ok 10 dc powiadasz? dość szybko by ten transfer wypadł... szczerze mówiąc mam nadzieję, że u mnie nie wypadnie wcześniej niż 16dc czyli w przyszły pt, bo mam ciasno w grafiku, moja zmienniczka na urlopie jest i mam nadzieję że nie moje dziewczyny nie będą musiały długo same zostawać, zresztą chciałam od transferu wziąć urlop a jak mi zbyt wczesnie wypadnie to bede musiała iść na l4 bo nie możemy mieć obie w tym samym czasie url...
To który u Ciebie dc dziś? Zleci szybciutko, byle do @ :D
 
u mnie dziś 8dc, jutro idę na wizytę sprawdzić co tam się wyprawia :) miałam iść 10-12dc ale teraz będzie weekend a w pn szczerze mówiąc nie mam za bardzo jak się urwać z pracy... U ciebie ok 10 dc powiadasz? dość szybko by ten transfer wypadł... szczerze mówiąc mam nadzieję, że u mnie nie wypadnie wcześniej niż 16dc czyli w przyszły pt, bo mam ciasno w grafiku, moja zmienniczka na urlopie jest i mam nadzieję że nie moje dziewczyny nie będą musiały długo same zostawać, zresztą chciałam od transferu wziąć urlop a jak mi zbyt wczesnie wypadnie to bede musiała iść na l4 bo nie możemy mieć obie w tym samym czasie url...
To który u Ciebie dc dziś? Zleci szybciutko, byle do @ :D
Ja teraz jak podchodziłam do transferu, to z uwagi na wyjazd lekarzy z kliniki transfer mialam późno, chyba 16 czy 17 dc. Na ten okres rozpisałm mi dr leki wszytskie te które bierze się po transferze czyli w moim wypadku lutinus, estrofem, duphaston i fragmin. Powiedz lekarzowi jak by co czy można transfer zrobić w tedy kiedy będziesz mogła już spokojnie iść na wypoczynek żebyś się dodatkowo jeszcze nie stresowala
 
Mam pytanie do dziewczyn, a szczególnie tych którym się udało. Czy wy brałyście lutinus?? Czy może jakiś tańszy zamiennik. Bo kurde te koszty mnie trochę przerastają. Żeby podejść do transferu to na start jakieś 5 tys trzeba mieć w moim wypadku bo musze mieć 2 wlewy z intralipidu, będę brała atosiban, embro glue, koszt transferu, AH i leki. I się zastanawiam czy nie pogadać z dr o tańszym zamienniku. Jakie byy wasze doświadzemnia. Dziewczyny pisały że lutinus się lepiej wchłania od zwykłej luteiny
 
Mam pytanie do dziewczyn, a szczególnie tych którym się udało. Czy wy brałyście lutinus?? Czy może jakiś tańszy zamiennik. Bo kurde te koszty mnie trochę przerastają. Żeby podejść do transferu to na start jakieś 5 tys trzeba mieć w moim wypadku bo musze mieć 2 wlewy z intralipidu, będę brała atosiban, embro glue, koszt transferu, AH i leki. I się zastanawiam czy nie pogadać z dr o tańszym zamienniku. Jakie byy wasze doświadzemnia. Dziewczyny pisały że lutinus się lepiej wchłania od zwykłej luteiny
Moja Pani dr mi przepisala Lutinus. W aptece Novum kosztuje 132 zł za opakowanie. Drogo ale przy takich kosztach to już pikuś ;) Tylko, że u nas było to pierwsze płatne podejście do in vitro, rozumiem dziewczyny, które podchodzą już któryś raz, więc mają budżet mocno nadszarpniety :(
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, a szczególnie tych którym się udało. Czy wy brałyście lutinus?? Czy może jakiś tańszy zamiennik. Bo kurde te koszty mnie trochę przerastają. Żeby podejść do transferu to na start jakieś 5 tys trzeba mieć w moim wypadku bo musze mieć 2 wlewy z intralipidu, będę brała atosiban, embro glue, koszt transferu, AH i leki. I się zastanawiam czy nie pogadać z dr o tańszym zamienniku. Jakie byy wasze doświadzemnia. Dziewczyny pisały że lutinus się lepiej wchłania od zwykłej luteiny

Ja biorę utrogestan. Tak samo się wchlania jak lutinus i nie podrażnia a kosztuje ok 30 zl za 30 szt. Niestety w Pl jest niedostępny, ale w Czechach realizują polskie recepty. Ja mam blisko, ale jeżeli mieszkasz daleko to gdzieś czytałam, że niektóre apteki wysyłają po otrzymaniu recepty i przelewu.
 
Do góry