Boże ale jestem nieogar, dopiero zobaczyłam ten wątek
Ja to wiecie, w ciąży aktywnie z Pióro do 2 tyg przed porodem, po porodzie ćw Pióro w połogu, a od kilku dni już wracam do normalnych ćw.
Zaczęłam od Skalpela, po pierwszym dniu wszystko od stóp do głów mnie bolało heh, cudowne uczucie
W pon zrobiłam15 min Chody na brzuch z książki Przepis na Sukces i 10 min na uda Moniki Kołakowskiej z Youtube( pierwszy raz ją robiłam, taka w sumie zbyt słaba jak dla mnie). Wczoraj był Skalpel, a dziś znowu 15 min na brzuch i może jakieś uda Mel B, też pierwszy raz. Poprzednio gdy ćw to robiłam tylko wszystkie programy Chody , ale teraz gdy nie zawsze mam czas aby godzinę sobie zrobić stwierdziłam, że będę korzystać z 15 min z Youtube, jest ich w sumie od pierona.
Z wagą u mnie spoko, tydz po porodzie już wróciła do wcześniejszej czyli 61 kg przy 165cm i to mi pasuje tylko muszę tyłek znowu wyrzeźbić no i zlikwidować flaka( z nim widzę, że nie będzie łatwo

)
A jeść chyba jem nie tak źle, np na śniadanie placki owsiane lub jaja w różnej postaci czy koktajl, na 2 śniadanie jakieś lekkie pieczywo czy taki batonik musli( jest super, bez czekolady czy słodkości i bardzo sycący), na obiad np dziś będzie kurak i kasza gryczana i pomidory do boku, na deser jem płatki corn flakes z rodzynkami, słonecznikiem i miodem i na kolację w sumie jakieś dietetyczne pieczywko znowu lub nic.