reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

DareToBe

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2017
Postów
1 701
Nadszedł ten piękny dzień - nawet jeszcze Małżonek nie wie - że zrobiłam test i wyświetlił się wynik "pregnant 1-2" :)
Mam tak nieregularne cykle, że to po prostu CUD - na zwykłym tescie jest praktycznie niewidoczna druga kreseczka (jak wiem że powinna być to oczami wyobraźni widzę :p), za to elektroniczny wyświetla pięknie :D:D:D
Za kilka dni zrobię raz jeszcze i w imienimy powiem Małżonkowi. A wstępny termin idealny: Dzień Dziecka!
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby szybko pojawiło się tu nas cała masa! :)
 
reklama
Nadszedł ten piękny dzień - nawet jeszcze Małżonek nie wie - że zrobiłam test i wyświetlił się wynik "pregnant 1-2" :)
Mam tak nieregularne cykle, że to po prostu CUD - na zwykłym tescie jest praktycznie niewidoczna druga kreseczka (jak wiem że powinna być to oczami wyobraźni widzę :p), za to elektroniczny wyświetla pięknie :D:D:D
Za kilka dni zrobię raz jeszcze i w imienimy powiem Małżonkowi. A wstępny termin idealny: Dzień Dziecka!
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby szybko pojawiło się tu nas cała masa! :)
gratulacje i życzę spokojnych 9 miesięcy;)
 
Nadszedł ten piękny dzień - nawet jeszcze Małżonek nie wie - że zrobiłam test i wyświetlił się wynik "pregnant 1-2" :)
Mam tak nieregularne cykle, że to po prostu CUD - na zwykłym tescie jest praktycznie niewidoczna druga kreseczka (jak wiem że powinna być to oczami wyobraźni widzę :p), za to elektroniczny wyświetla pięknie :D:D:D
Za kilka dni zrobię raz jeszcze i w imienimy powiem Małżonkowi. A wstępny termin idealny: Dzień Dziecka!
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby szybko pojawiło się tu nas cała masa! :)
Mnie tez wyszła kreska termin 01.06 ale na razie boję się udzielać i chce wiedzieć w pierw że jest ok. Bo mam historię strat. Ale życzę powodzenia:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi co prawda wychodzi termin 27.05 wg internetowego kalkulatora, ale mogę do Was dołączyć? majówki sa już hop do przodu.
moja beta 28 dc 112,96 U/l progesteron 219 nmol/l
30dc 293,7 mlU/ml progesteron 237,6 nmol/l
gin twierdzi ze ciąza dobrze się rozwija
I wizyta 26.09. godz 15:00
 
mi co prawda wychodzi termin 27.05 wg internetowego kalkulatora, ale mogę do Was dołączyć? majówki sa już hop do przodu.
moja beta 28 dc 112,96 U/l progesteron 219 nmol/l
30dc 293,7 mlU/ml progesteron 237,6 nmol/l
gin twierdzi ze ciąza dobrze się rozwija
I wizyta 26.09. godz 15:00
@kotek87 wiesz że tak. Tu nas będzie więcej. Ja się naprawdę aż boję udzielać taką jestem zestresowana że to wszystko nieprawda jest chyba jednak zrobię ten test znowu.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale fajnie, że tak tu nas dużo! :) Trzymam kciuki za nas wszystkie :D
Miałaś mocno zarysowaną kreskę na teście? Moja ledwo widać. I zamiast iść powtórzyć test czekam na jutrzejszy dzień. Jutro mam dostać @ to wszystko wydaje mi się nie realne.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tym zwykłym teście miałam taką wybitnie bladziutką kreseczkę (prawie nie było widać - choć po kilku godzinach to była już solidniejsza), a na elektronicznym po prostu napis "pregnant 1-2". Powodzenia więc jutro! :)
 
reklama
Gratuluję wam dziewczynki! Dopiero co ja się dowiedziałam ze jestem w ciąży a tu już od 2 miesięcy mam swojego skarba przy sobie. Nawet nie wiecie jak to szybko minie <3
Życzę zdrówka i łatwej ciąży i porodu
1505853625-aaaaaa.jpeg


dqprjw4zspqhi03q.png
 
Do góry