reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tak sobie myślę ze w mojej Wpadce było prawie wszystko odwrotnie niz z synami- zmieniam styl dotychczasowego zycia. Jesli z tego córki nie bedzie to juz nigdy nie bede po prostu Jej miec- bo nic mi nie pomoże juz... Szwagierka meza ma 3corki-chciala syna- jak sue dowiedziała ze jestem w ciazy to pewnie krzyżem leży żebym miała 3syna- taka wredna jest.... Tak tez powiedziała teściowej- ze pewnie syn bedzie... A wie ze marze o corce:angry:
 
reklama
Ana mi się widzi, że normalne który masz tc? Mnie też si€ tak robiło. Jeśli chodzi o szwagierke haha to jest żałosna siostra mojego męża jest taka sama hehe wszystko od nas odgapia naroznik sprzedaje z salonu u siebie bo chce tak jak u mnie sam wielki stół i krzesła :-D i wiele takich rzeczy robi
 
Dziewczyny zadam głupie pytanie- jak stoję to brzuch jest .dosc mały ale jest.ale jak siebpoloze to sie rozlewa i jakby go nie było.czy to normalne???

Tak : ) tak samo bylo u mnie, jak lezalam to brzuch byl plaski i nie bylo widac ciazy [emoji57] teraz tez jest mniejszy jak leze, ale juz jest bo i i ciaza "wyzsza"
 
tak sobie myślę ze w mojej Wpadce było prawie wszystko odwrotnie niz z synami- zmieniam styl dotychczasowego zycia. Jesli z tego córki nie bedzie to juz nigdy nie bede po prostu Jej miec- bo nic mi nie pomoże juz... Szwagierka meza ma 3corki-chciala syna- jak sue dowiedziała ze jestem w ciazy to pewnie krzyżem leży żebym miała 3syna- taka wredna jest.... Tak tez powiedziała teściowej- ze pewnie syn bedzie... A wie ze marze o corce:angry:

Och te szwagierki... Czemu one sa takie wredne, swojej tez nie lubie fujj (ciekawe co o mnie opowiada[emoji848]) a o tesciowej to juz nie wspomne.
Mam nadzieje ze utrzesz jej nosa [emoji1303][emoji16]i bedzie corcia piekna jak ta lala
 
Miciurka to moje pierwsze starania. Chcialabym dziewczynke ale ogolnie chyba z zajsciem u mnie nie bedzie latwo wiec odpuszczam i moze byc tez chlopiec.
Ogolnie to malo sole i malo miesa jem a duzo nabialu, bo lubie. Kawke tez pije i cos slodkiego do tego.

Dzis mialam dziwny atak @. 2dc a mialam tak silny bol brzucha i skurcze, ze myslalm ze zemdleje. Do tego zimny pot i dretwienie rak. Czy ktos mial cos takiego?
 
Leeleth- testosteron obniża korzeń lukrecji, Ja chce tak samo jak Imama trochę lukrecji trochę szyszki chmielu (to samo działanie ) ale lukrecji nie mogą osoby z nadcisnisniem,

Kitqa- mąż niech je dużo czerwonego mięsa , mielone np. Łatwo wchodzi ;), No i może ćwiczenia na zwiekszenie masy mięśniowej,

Gosica-a może jakiś vitex lub castagnus by Ci pomógł na regulacje cykli, ja tak samo miałam co dziwne po porodzie mi przeszło wow... ,

Ana- takie osoby się uważa za szczęściary heheh,czyli ci dziecko w kręgosłup weszło ;) [emoji14] Hehe, ja tak miałam w 2 ciąży , wszyscy w szoku że ja w ciąży i że zaraz rodze bo do 7 miesiąca prawie zero brzucha [emoji23], ps. Szwagierka to Cię chyba zje jak się dowie że córka (trzymam kciuki za córkę dalej ) może lepiej jak będzie córka to kłam że syn niech się szwagierka chwile pocieszy hehe, mój kuzyn tak zrobił wpadli z 3 dzieckiem mieli 2 synów i powiedzieli mamie że 3 syn (wiedzieli że córka będzie ) i mama taka zaskoczona taka szczęśliwa Hihi, niespodziankę jej chcieli zrobić :)

Ja tu z mężem debaty prowadzę czy tak właściwie teraz dobry czas na dzidcko , bo szczerze to mnie zamecza psychicznie te moje chłopy zwlaszcza młody (nic nie je nie pije oprócz mleka ) to wmuszanie juz mnie doprowadza do szewskiej pasji, chciałabym troszkę się odbić od dna zmienić auto i kupić dom [emoji23], bo wynajmowanie też już mnie wkurza ile się można przeprowadzać eh,

Tylko mnie trzyma ta myśl że teraz jak jeszcze mam mleko i jestem szybko po porodzie to przewaga na córkę no i wychować "krejzi bunch "na raz a później spokój :D , ciężko mi się zdecydowac - dlatego wpadka najlepsza [emoji23] hehe

Imama - jak twój mąż bral OLE? I czy brał na raz w tym samym czasie co szyszki i lukrecje?

Ja się muszę przemoc do kawy i diety , eh zmora..




Marzycielka ja się śmieje że już mam syna z lata i zimy (sierpień i styczeń) więc została mi jesień i wiosna do zaliczenia [emoji6] [emoji14] Hehe ,




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosica ja też myślałam, że owu była w niedzielę lub najwyżej w poniedziałek. Sądziłam, że się ładnie wstrzeliliśmy w owulację. A z tego co mi na wykresie wyszło to była dopiero we wtorek, więc zrobiliśmy 2 dni przed owu:(Raczej uznaje ten cykl znowu za stracony, bo mój to ma chyba już słabe plemniki. Ostatnio było też 2 dni przed i nici:(. Zauważyłam że jak jestem na wyjeździe to organizm niby jest gotowy do uwolnienia jajeczka (śluz, testy pozytywne)ale jakby się wstrzymuje kilka dni i owu jest póżniej.
Ja też mam baby compa i tak jak piszesz jak mamy nieregularne cykle to te jego prognozy niestety nie bardzo się sprawdzają.

P.S. A ja mam akurat fajną teściową, moja matka ma gorszy charakter;)
 
Do góry